X
Uwaga

Monter / ślusarz Mazowieckie, Warszawa   09.11.2017

Zatrudnimy montera urządzeń dźwigowych

Firma WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. z wieloletnią tradycją, od 1989 roku oferuje urządzenia najwyższej jakości zarówno producentów europejskich jak i amerykańskich. Produkty które Państwu oferujemy charakteryzują się niezawodnością, estetyką wykonania, wytrzymałością i funkcjonalnością. Możliwość dostosowywania parametrów dźwigów i platform do dowolnych warunków konstrukcyjno-technicznych szybów sprawia iż zbędna okazuje się ich przebudowa. Urządzenia proponowane przez nas posiadają wszelkie wymagane atesty, odpowiadają normom Urzędu Dozoru Technicznego, a ich konstrukcje spełniają wymagania normy europejskiej EN 81.1.2.oraz obowiązującej Dyrektywy Maszynowej.

Zajmujemy się dostawą, montażem i konserwacją różnego typu dźwigów (wind) oraz platform dla osób niepełnosprawnych jak również takich urządzeń jak: schody i chodniki ruchome, podłogi obrotowe, dźwigniki a także krzesełka schodowe oraz schodołazy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń dźwigowych
  • Konserwacje urządzeń dźwigowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie – średnie lub zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie w branży dźwigowej
  • dobra znajomość schematów elektrycznych
  • praktyczna znajomość automatyki
  • mile widziane uprawnienia UDT oraz elektryczne do 1kV
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • praca w systemie zadaniowym
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat "B"

 Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.

  • Forma zatrudnienia:
    Pełen Etat

Dane ogłoszeniodawcy

  • Firma:
    WINDPOLDŹWIG
  • Imię i nazwisko:
    Wojciech Kus
  • Telefon:
    509279997
  • E-mail:
    wojciech.kus@windpoldzwig.pl

BLOG