×
Aktualności

23. AUTOSTRADA – POLSKA już w maju w Targach Kielce

Od ponad dwóch dekad, raz w roku branża drogownictwa spotyka się w stolicy województwa świętokrzyskiego. Tutaj, prezentowane są innowacyjne maszyny i najnowsze technologie, a także poruszane są tematy najważniejsze dla drogowców. Kolejna edycja wystawy od 9 do 11 maja 2017. 

Nadchodzące Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oprócz bogatej oferty produktów i usług z zakresu budowy dróg, w premierowych odsłonach będzie można zobaczyć potężne maszyny. To wszystko za sprawą odbywających się jednocześnie XVIII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD. Prezentacje kilkuset wystawców z całego świata uzupełniane będą także interesującymi wydarzeniami towarzyszącymi. W programie targów znajduje się wiele spotkań merytorycznych, w których udział potwierdzili już przedstawiciele najważniejszych instytucji. Wśród nich zaplanowano kontynuację konferencji dotyczącej Białej Księgi Drogownictwa, która odbyła się w ubiegłym roku. W tradycję targów wpisał się również Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS, organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

Jednocześnie z targami AUTOSTRADA – POLSKA i MASZBUD odbywać się będą wystawy związane z infrastrukturą lotnisk - TRAFFIC-EXPO – TIL, pojazdami użytkowymi - ROTRA oraz technologiami parkingowymi – Europarking.

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE