×
Aktualności

CORLEONIS powiększa swoje zdolności o nowy model żurawia terenowego DEMAG AC 250-5

Jedna z największych firm z branży wynajmu w Polsce - CORLEONIS z Rumii – powiększyła flotę posiadanych żurawi samojezdnych o model żurawia terenowego DEMAG AC 250-5.

Elastyczny wysięg 70-metrowego wysięgnika głównego, a także maksymalna długość wysięgnika wynosząca 102 metry, były po prostu idealne dla nas, co ma znaczenie zwłaszcza podczas montażu żurawi wieżowych, powiedział Marek Ertel, kierownik działu żurawi hydraulicznych w firmie Corleonis.

W zakresie żurawi wieżowych flotę firmy Corleonis tworza urządzenia firmy Terex. Ertel wraz z operatorami żurawia odebrał z Zweibrücken nowy model żurawia terenowego Demag AC 250-5 w lutym 2017, który zamówiony został przez polskiego dystrybutora żurawi Terex – firmę EWPA z Komornik.

Zobacz film prezentujący żuraw DEMAG AC 250-5

 

Galeria

Pozostałe aktualności

BUDMA 2018 już wkrótce

BUDMA 2018 już wkrótce

27 września minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia,...

Żródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Czy nadążasz za zmianami w Kodeksie cywilnym?

Czy nadążasz za zmianami w Kodeksie cywilnym?

Jeśli jesteś uczestnikiem życia gospodarczego powinieneś wiedzieć, że od 8 września 2016 r. weszły w życie ważne dla Ciebie zmiany (Dz. U. z 2015...

Żródło: redakcja dzwignice.info