×
Aktualności

Demag podpisał kontrakt serwisowy z Daimler AG

Demag, będący częścią Grupy Konecranes, podpisał umowę z Daimler AG na obsługę serwisową w czterech zakładach produkujących samochody w Niemczech. Umowa obowiązuje od roku 2017. Obejmuje ona ponad 10 000 suwnic i wciągników i ponad 23 000 manipulatorów przemysłowych

Umowa serwisowa obejmuje regularne przeglądy i konserwacje w zakładach samochodowych w Sindelfingen i Bremie oraz w zakładach montażowych napędów w Stuttgarcie i Hamburgu. W zakładach tych zainstalowanych jest ponad 10 tysięcy suwnic oraz wciągników o udźwigu od 80 kg do 63 ton, wspierających linie produkcyjne i montażowe. Przeglądy obejmą również ponad 23 000 manipulatorów przemysłowych oraz urządzeń stanowiących osprzęt.

Umowa obejmuje utrzymanie platform do podnoszenia samochodów na liniach produkcyjnych w Sindelfingen i Bremie. Ponadto oddział Demag Serwis zapewnia opcjonalne wsparcie dla dźwigów osobowych i towarowych w czterech zakładach.

Umowa ta jest niezwykle ważna dla Konecranes, którego częścią jest obecnie Demag, mówi Panu Routila, prezes i CEO Konecranes. Działalność serwisowa zapewnia prawie 40 procent naszej sprzedaży netto i zamierzamy jeszcze bardziej zwiększyć jej udział. Dzięki wspólnej organizacji serwisowej Konecranes i Demag będziemy mieć mocniejsze zespoły, które będą mogły zadbać o obsługę urządzeń naszych klientów w przyszłości.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE