×
Aktualności

Dentec – wyłączny przedstawiciel FIPA w Polsce

Dentec został oficjalnym i wyłącznym partnerem firmy FIPA w Polsce. Oprócz dystrybucji komponentów techniki próżniowej firmy FIPA, Dentec projektuje i wdraża kompletne rozwiązania dotyczące chwytaków do robotów przemysłowych oraz systemów przenoszenia.

Niemiecka Firma FIPA, działająca od 1985 roku, jest wiodącym innowatorem w branży techniki próżniowej oraz dostawcą komponentów w tym chwytaków , przyssawek i podnośników podciśnieniowych . Jej specjalnością jest tworzenie produktów wysokiej jakości i dynamicznych rozwiązań dla całego zakresu systemów przenoszenia materiałów.

Coraz większe zapotrzebowanie przemysłu na złożone, zautomatyzowane systemy przenoszenia oraz chwytaki przemysłowe jest przyczyną rosnącego popytu na komponenty FIPA w Polsce.

Dentec jest firmą techniczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu chwytaków przemysłowych. Odpowiadając na indywidualne potrzeby Klientów, oferuje projektowanie 3D-CAD, montaż, instalację i uruchomienie kompletnych systemów przenoszenia . Dzięki szerokiej ofercie przyssawek podciśnieniowych oraz komponentów do budowy chwytaków FIPA realizuje projekty we wszystkich branżach przemysłu.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE