×
Aktualności

Dentec – wyłączny przedstawiciel FIPA w Polsce

Dentec został oficjalnym i wyłącznym partnerem firmy FIPA w Polsce. Oprócz dystrybucji komponentów techniki próżniowej firmy FIPA, Dentec projektuje i wdraża kompletne rozwiązania dotyczące chwytaków do robotów przemysłowych oraz systemów przenoszenia.

Niemiecka Firma FIPA, działająca od 1985 roku, jest wiodącym innowatorem w branży techniki próżniowej oraz dostawcą komponentów w tym chwytaków , przyssawek i podnośników podciśnieniowych . Jej specjalnością jest tworzenie produktów wysokiej jakości i dynamicznych rozwiązań dla całego zakresu systemów przenoszenia materiałów.

Coraz większe zapotrzebowanie przemysłu na złożone, zautomatyzowane systemy przenoszenia oraz chwytaki przemysłowe jest przyczyną rosnącego popytu na komponenty FIPA w Polsce.

Dentec jest firmą techniczną specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu chwytaków przemysłowych. Odpowiadając na indywidualne potrzeby Klientów, oferuje projektowanie 3D-CAD, montaż, instalację i uruchomienie kompletnych systemów przenoszenia . Dzięki szerokiej ofercie przyssawek podciśnieniowych oraz komponentów do budowy chwytaków FIPA realizuje projekty we wszystkich branżach przemysłu.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

BUDMA 2018 już wkrótce

BUDMA 2018 już wkrótce

27 września minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia,...

Żródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie