×
Aktualności

Effer wzbogaca serię lekkich żurawi przeładunkowych

Effer wprowadza na rynek dwa nowe modele lekkich żurawi przeładunkowych: b, o udźwigu 6,85 tm oraz Effer 125 o udźwigu 10,3 tm. Są to lekkie maszyny zdolne do zarządzania różnymi funkcjami z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. 

Maksymalny wysięg żurawia Effer 80.2, w konfiguracji z wysięgnikiem 4S, wynosi 12,58, a udźwig na końcu wysięgnika wynosi 420 kg. Maksymalna wysokość podnoszenia to 15,8 metra.

Żuraw doskonale nadaje się do pracy z akcesoriami, takimi jak wciągarka i kosz. Opcjonalnie wyposażony jest w funkcję Virtual Shield, która chroni kabinę przed kolizjami. Za pomocą zdalnego sterowania Effer 80.2 można zarządzać podporami stabilizującymi na ziemi. Żuraw wyposażony jest w automatyczny system spowalniający obrót w skrajnym położeniu wysięgnika w celu zapobiegania wahaniom ładunku.

Maksymalny wysięg żurawia Effer 125, w konfiguracji 6S, wynosi 18,64 metra, a udźwig na końcu wysięgnika wynosi 255 kg. Maksymalna wysokość podnoszenia to 15,8 metra.

Model 125 jest dostępny również w konfiguracjach z wysięgnikiem pomocniczym (3S i 4S), a ponieważ jest zarządzany przez system Progress 2.0, jego wydajność jest zawsze optymalizowana zgodnie z geometrią wysięgnika. Opcją dodatkowa jest hydrauliczny obrót cylindrów podpór stabilizacyjnych.

Waga urządzenia wynosi od 1695 kg (z wysięgnikiem 1S) do 2155 kg (z wysięgnikiem 6S).

 

Galeria

Pozostałe aktualności