×
Aktualności

Herkules kupuje 15 żurawi Terex

Herkules S.A. podpisał z Terex Global GmbH z siedzibą w Schafhausen, w Szwajcarii jako Sprzedającym przy udziale Terex Cranes Germany GmbH z siedzibą w Zweibrucken w Niemczech umowę dotyczącą zakupu 15 żurawi jezdniowo-terenowych Terex w ciągu najbliższych 4 lat.

Umowa obowiązywać będzie do 31 grudnia 2020 roku i dopuszcza zakup żurawi Terex według ustalonych cen lub zakup żurawi Terex połączony ze sprzedażą jednostek używanych dotychczas przez Herkules S.A.

Wartość szacunkowa transakcji wyniesie 13,8 mln euro. Końcowa wartość zależeć będzie od wyboru rodzaju oraz wyposażenia dodatkowego żurawi zakupionych w okresie 2018-2020.

Umowa obejmuje gwarancję na zakupiony nowy sprzęt na okres 3 lat lub do 5.000 przepracowanych godzin.

Heiko Ewig, Menadżer obsługi klienta w Terex Cranes powiedział: Zgoda na trzyletnią umowę serwisową dla Herkulesa jest dowodem na to, że wsparcie produktowe Terex Cranes jest uznane za oferowaną jakość. Nasi klienci ciężko pracują, aby spełniać oczekiwania swoich klientów, a my ciężko pracujemy, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy zobowiązani, aby odnieśli sukces i wiemy, że jeśli ich żuraw pracuje, zadania zostaną wykonane.

Pozostałe aktualności

CeMAT 2018 – co pokaże STILL?

CeMAT 2018 – co pokaże STILL?

„Logistyka 4.0 spotyka Przemysł 4.0” – pod tym hasłem w dniach 23-27 kwietnia odbędą się w Hannowerze targi CeMAT. Podczas wydarzenia...

Żródło: STILL Polska, More&More Marketing