×
Aktualności

Laureaci konkursu Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2016

Konkurs Lider Bezpieczeństwa Technicznego organizowany jest co roku przez Urząd Dozoru Technicznego, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju. Celem przedsięwzięcia jest uhonorowanie przedsiębiorstw, które wyróżniają się w skali kraju stosowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa technicznego, innowacyjnością oraz wkładem w rozwój gospodarczy państwa.

W rankingu oceniane są firmy zajmujące się projektowaniem, wytwarzaniem, instalacją, eksploatacją, naprawą i modernizacją urządzeń technicznych. Firmy nominowane są w trzech kategoriach: wytwórca, użytkownik i modernizujący. W gronie finalistów znajdują się firmy, które uzyskały najwyższe oceny we wszystkich kryteriach rankingu.

Wśród laureatów ostatniej edycji konkursu: Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2016, znalazły się dwie firmy dźwignicowe. Spółka z segmentu dźwigów - Winda Warszawa Sp. z o.o. - otrzymała wyróżnienie w kategorii: Modernizujący w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. W segmencie podestów ruchomych uhonorowano firmę Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o., która zdobyła wyróżnienie w kategorii Użytkownik w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Uroczysta gala wręczenia tytułów Lidera Bezpieczeństwa Technicznego odbyła się 18 stycznia 2017 r. w Warszawie podczas konferencji UDT Nauka, technika, gospodarka – doświadczenia i perspektywy rozwoju.

Galeria

Pozostałe aktualności

BUDMA 2018 już wkrótce

BUDMA 2018 już wkrótce

27 września minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia,...

Żródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Czy nadążasz za zmianami w Kodeksie cywilnym?

Czy nadążasz za zmianami w Kodeksie cywilnym?

Jeśli jesteś uczestnikiem życia gospodarczego powinieneś wiedzieć, że od 8 września 2016 r. weszły w życie ważne dla Ciebie zmiany (Dz. U. z 2015...

Żródło: redakcja dzwignice.info