×
Aktualności

Nowy pakiet recyklingowy "Cool Truck" dla 2-3 tonowych wózków widłowych Hyster

Hyster Europe przedstawia nowy pakiet "Cool Truck" dla serii wózków podnośnikowych H2.0-3.5FT. Pakiet ten pomaga wydłużyć czas pracy, zwiększając niezawodność w ekstremalnych środowiskach operacyjnych, takich jak obsługa i recykling beli papieru.

Wprowadzenie pakietu Cool Truck dla wózków o udźwigu 2-3.5 tony nastąpiło po udanym wprowadzeniu na rynek modelu H4.0-5.5FT Cool Truck w 2015 r. Wyposażony jest w innowacyjny, automatyczny wentylator obrotowy, który, w porównaniu do H2.0-3.5FT, znacznie wydłuża okresy pomiędzy czyszczeniem chłodnicy. Pakiet Cool Truck minimalizuje ryzyko zatykania chłodnicy spowodowane gromadzeniem się zanieczyszczeń i tym samym zwiększa wydajność.

Celem rozwiązania jest zmniejszenie ilości zanieczyszczeń trafiających do przedziału silnika lub chłodnicy. Osłony cylindrów przechyłu i skrętu również minimalizują ryzyko uszkodzenia cylindrów spowodowane śmieciami. Wytrzymałe gumowe osłony na osi napędowej minimalizują również wnikanie papieru pod płyty podłogowe. Wentylacja na bocznych panelach pomaga zminimalizować efekt odkurzania śmieci na ziemi, a solidna wieloczęściowa miska pod komorą silnika zmniejsza ilość luźnych zanieczyszczeń wchodzących pod spód wózka.

Cool Truck jest przeznaczona dla centrów recyklingu lub papierni, gdzie znajdują się duże obszary pełne bel papieru lub makulatura gotowa do zmiażdżenia. Dla wózka dostępny jest szereg opcji dodatkowych, dzięki czemu można go dostosować do potrzeb aplikacji, np. specjalistyczne zaciski do przenoszenia bel papieru po ich wprowadzeniu do procesu recyklingu. Obsługa produktów papierowych po zakończeniu procesu recyklingu możliwa jest dzięki osprzętowi do przenoszenia nawet niezgrabnych ładunków, takich jak ciężkie szpule .

Ponadto Hyster oferuje opcje obniżonej wysokości kabiny w kilku seriach wózka, aby umożliwić efektywne załadowanie tych ładunków z tyłu ciężarówek lub kontenera, w którym wysokość jest ograniczona.

 

 

Galeria

Pozostałe aktualności

BHP na żurawiach wieżowych – ostatnie uwagi

BHP na żurawiach wieżowych – ostatnie uwagi

O tym jak ważna jest praca operatora żurawia wieżowego i jaki ma wpływ na bezpieczne funkcjonowanie całej budowy nikomu nie trzeba przypominać....

Żródło: redakcja dzwignice.info