×
Aktualności

Nowy podnośnik teleskopowy CTE B-LIFT 18

Podnośnik teleskopowy montowany na ciężarówkach CTE B-LIFT 18, o wysokości podnoszenia wynoszącej 18 metrów, wzbogacił nową gamę CTE B-LIFT, która została przeprojektowana na początku 2017 r., po wprowadzeniu ciężarówek Euro 6.

Nowy podnośnik jest następcą znanego CTE B-LIFT 17, ale jest od niego wyższy i wyposażony w Inteligentny System Stabilizacji S3. CTE B-LIFT 18 poprawia główne cechy modelu, podkreślając kompaktowość budowy pojazdu, stabilność wysięgnika teleskopowego oraz płynność manewrów. Nowy podest ma 18 metrów wysokości roboczej, wysięg minimalny wynosi 11,8 metra, a maksymalny 13 metrów, a udźwig kosza od 120 do 300 kilogramów.

Użytkownicy z pewnością uznają nowy model za idealne urządzenie do różnych zastosowań, od prac fasadowych, jak malowanie lub czyszczenie, w konserwacji oświetlenia ulicznego, prac w branży energetyki wiatrowej, instalacji reklam i bilbordów czy konserwacji i renowacji budynków.

Inteligentny System Stabilizacji S3 pozwala również na wykorzystanie odpowiedniej przestrzeni na miejscu, dzięki możliwości wysunięcia przednich podpór w dowolnej pozycji oraz umieszczenie tylnych podpór w ustalonym kształcie.
Podest posiada wieżę o zakresie obrotu 540°, płynne sterowanie proporcjonalne z przyspieszaniem i zwalnianiem na podjazdach wg zadanej rampy , sterowanie, uruchamianie / zatrzymywanie silnika z kosza i z ziemi oraz automatyczne zarządzanie prędkością obrotową silnika. Wysięgnik teleskopowy składa się z trzech elementów: wysięgnika głównego oraz dwóch przedłużeń teleskopowych.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

BHP na żurawiach wieżowych – ostatnie uwagi

BHP na żurawiach wieżowych – ostatnie uwagi

O tym jak ważna jest praca operatora żurawia wieżowego i jaki ma wpływ na bezpieczne funkcjonowanie całej budowy nikomu nie trzeba przypominać....

Żródło: redakcja dzwignice.info