×
Aktualności

Nowy Żuraw Fassi – F600SE

Fassi rozszerzył serię produktów SE wprowadzając najnowocześniejszy, wysokowydajny model żurawia przeładunkowego F600SE. Nowe urządzenie przeznaczone jest do wykonywania pracy w najtrudniejszych warunkach. Innowacja ta pozwoliła firmie Fassi stać się liderem na rynku i wyznaczyć nowe standardy w dziedzinie technologii ukazując bogate doświadczenie włoskiego producenta w dziedzinie badań, projektowania i produkcji.

Podobnie jak inne modele z serii SE nowy F600SE.44 jest wyposażony w przedłużenie głównego wysięgnika oprócz modułów na wysięgniku pomocniczym, co ma pomóc w osiągnieciu nadzwyczajnych wysokości roboczych. W celu zminimalizowania gabarytów żurawia, gniazda na teleskopowych przedłużeniach są umieszczone wewnątrz każdego z ramion, powodując że maszyna pozostaje zwarta. Każdy nowy model posiada nowowprowadzone, zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne, które obejmują atrakcyjnie wyglądającą czarną obudowę, zabezpieczającą przewody na ramieniu pomocniczym i zaworach hydraulicznych na kolumnie żurawia.

Model F600SE.44 jest zintegrowany z opatentowanym systemem Fassi IoC (ang. Internet of Cranes), który zarządza wszystkimi dostępnymi informacjami na temat bieżącej pracy żurawia, zapewniając operatorowi (lub centrum serwisowemu) inteligentne oprogramowanie służące do zdalnego zarządzania jego efektywnością.

Nowy żuraw oferuje ponadto szereg przydatnych funkcji i urządzeń, jak: pełny obrót, innowacyjny system sterowania FX901 czy 7-calowy wyświetlacz dotykowy, który pozwala operatorowi na uzyskanie szczegółowych informacji na temat warunków stabilizacji oraz parametrów pracy żurawia. Urządzenie standardowo wyposażone jest w cyfrowe zdalne sterowanie RCH / RCS oraz nowe sterowanie radiowe V7. Automatyczna regulacja dynamiki (ADC) sprawdza wszystkie funkcje żurawia i zwiększa prędkość poruszania się zgodnie z obciążeniem.

Funkcja FX900 - mózg cyfrowy koordynuje i wybiera najlepsze warunki pracy w celu poprawy wydajności i optymalizacji sterowania maszyną.

Żuraw zaprojektowany został głównie dla rynku amerykańskiego.

 

Parametry żurawia F600SE.44:

  • Udźwig: do 392.26 kNm
  • Hydrauliczny wysięg: do 30,48 m
  • Wymiary: szerokość 2,51 m, długość: 8,71 m, wysokość: 2,87 m

 

Galeria

Pozostałe aktualności

Autorskie akumulatory litowo-jonowe Toyoty

Autorskie akumulatory litowo-jonowe Toyoty

Po wprowadzeniu do oferty wózków widłowych wyposażonych w akumulatory litowo-jonowe wiele lat temu, Toyota Material Handling prezentuje podczas...

Żródło: Toyota Material Handling