×
Aktualności

Oferta Hiab dla gospodarki odpadami i recyklingu

Hiab, lider w zakresie obsługi ładunków na drodze, od wielu lat z powodzeniem obsługuje klientów z branży gospodarki odpadami i recyklingu. Podczas targów IFAT – wiodących targów poświęconych technologiom środowiskowym, które odbyły się w maju br. w Monachium, Hiab zaprezentował swoją kompleksową ofertę dla branży, w której wydajność, niezawodność, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój są najważniejsze.

Pod hasłem łączenie kropek Hiab podkreśla swoją zdolność do dostarczania rozwiązań i tworzenia wartości wzdłuż "kropek" dzięki swojemu doświadczeniu, sprzętowi, usługom i rozwiązaniom technologicznym.

Świat zmienia się wraz z większą ilością regulacji dotyczących sposobu i czasu zbierania odpadów. W firmie Hiab chcemy pomóc naszym klientom "połączyć kropki" w przetwarzaniu odpadów: od punktów zbiórki poprzez stacje przeładunkowe do centrów przetwarzania. Zaletą posiadania sprzętu, takiego jak żurawie przeładunkowe i recyklingowe, urządzenia do wymiany nadwozi, wózków widłowych montowanych na samochodach ciężarowych i żurawi załadunkowych pochodzących od jednego dostawcy oraz możliwość uzyskania usługi serwisowej i konserwacji podczas jednego przystanku, jest to, że nasi klienci mogą skupić się na własnej działalności, mówi Adi Hambiralovic, kierownik segmentu, Waste & Recycling Management w Hiab.

W Monachium Hiab zaprezentował MultiBeam – nowy produkt z rodziny FrameWorks.

FrameWorks to modułowy system, który zapewnia klientowi prefabrykowaną, gotową do montażu ramę pomocniczą pasującą do wybranego pojazdu. Nowy MultiBeam składa się z dwóch belek i zestawu osprzętu, który pozwala klientowi zamontować żuraw i dzięki temu rozszerzyć funkcjonalność wyposażenia klienta i zredukować obciążenie, wyjaśnia Marcel Boxem, dyrektor, Heavy Range Loader Cranes w Hiab.

Nasz asortyment i usługi są tak zaprojektowane, aby dostarczać rzeczy, które są najważniejsze dla naszych klientów: bezpieczeństwo dla operatorów i środowiska, wydajność w celu zminimalizowania kosztów paliwa i oszczędność czasu oraz trwałość w celu zmaksymalizowania zwrotu z inwestycji klientów. Są również przygotowane do cyfryzacji w segmencie odpadów i recyklingu. W przyszłości połączone pojazdy do zbierania odpadków będą w stanie wykryć, kiedy pojemniki wymagają opróżnienia i odpowiednio zaplanować swoje trasy. Niecierpliwie badamy, jakie możliwości te nowe rozwiązania przyniosą społeczeństwu i przygotują naszą ofertę na przyszłe potrzeby, podsumowuje Hambiralovic.

 

 

Galeria

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE