×
Aktualności

Rozpoczęły się targi LogiMAT 2017

W Stuttgarcie rozpoczęły się 15 Międzynarodowe Tragi Logistyczne LogiMAT 2017. Jest to wystawa podczas której prezentowane są innowacyjne rozwiązania ze świata logistyki, dotyczące dystrybucji, transportu materiałów i przepływu informacji. 

TradeWorld – to specjalny moduł strategiczny targów LogiMAT z własnym programem forów eksperckich, przeznaczony dla wystawców prezentujących e-commerce i wielokanałowe rozwiązania dla przedsiębiorstw z sektorów produkcyjnego, handlowego i usługowego.

Podczas tegorocznej edycji główna uwaga poświęcona zostanie tematyce przyszłościowych trendów, takich jak: przemysł 4.0 i Internet rzeczy i związanym z nimi digitalizacji i inteligentnej integracji procesów.
Impreza oferuje pełny przegląd rynku i ma status jednego z największych i najważniejszych międzynarodowych targów z zakresu logistyki wewnętrznej i zarządzania łańcuchem dostaw.

LogiMAT 2016 przyciągnęły 1 280 wystawców z 32 krajów, którzy w ośmiu halach prezentowali najnowsze rozwiązania i produkty dla inteligentnego i zrównoważonego rozwoju logistyki wewnętrznej. Zeszłoroczne targi odwiedziło 43 466 specjalistów z 60 krajów.

Targi LogiMAT 2017 potrwają do czwartku 16 marca.

 

Pozostałe aktualności

BUDMA 2018 już wkrótce

BUDMA 2018 już wkrótce

27 września minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia,...

Żródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie