×
Aktualności

SENNEBOGEN 825 E - nowy globalny standard w branży recyklingu

Nowa generacja urządzeń SENNEBOGEN 825 uzupełnia grupę maszyn przeładunkowych przeznaczonych do pracy w branży drzewnej, recyklingu i transporcie odpadów przemysłowych. Jako standardowa maszyna przeładunkowa 825 E, o masie 28,8 tony na podwoziu kołowym lub 32 tony w wersji na podwoziu gąsienicowym, oferuje szeroki obszar zastosowań w wielu zadaniach przeładunkowych.

Wypuszcząjac na rynek popularne urządzenie przeładunkowe 825 w nowej serii E, Sennebogen oferuje maszynę z wyposażeniem dodatkowym o długości od 12 m do 14 m. Jej poprzednik - SENNEBOGEN 825 ugruntował swoją pozycję wśród klientów na całym świecie, jako urządzenie niezawodne, elastyczne i wszechstronne, przeznaczone do wielu zastosowań, od recyklingu odpadów i surowców do sortowania i obsługi załadunku drewna lub złomu. Maszyna przeładunkowa SENNEBOGEN 825 E zabudowana jest na dużym podwoziu kołowym z 4-punktowym podparciem lub na podwoziu gąsienicowym, które zapewniają bezpieczeństwo oraz niezawodność.

 

Modułowy system oferuje wiele wariantów wyposażenia

Oprócz modułów stanowiących dodatkowe wyposażenie, o różnych długościach , SENNEBOGEN oferuje również wersję ze specjalnym podwoziem i rozwiązaniem stacjonarnym lub z napędami elektrycznymi . Podnoszona kabina Maxcab z drzwiami przesuwnymi, komfortowym siedzeniem i automatyczną klimatyzacją tworzy przyjazne środowisko pracy dla operatora. Możliwość podnoszenia kabiny oraz jej przestronne okna gwarantują idealną widoczność. SENNEBOGEN 825 E jest wyposażony w silnik diesla o mocy 129 kW, który występuje w dwóch wariantach spełniających surowe normy emisji spalin: Tier 4f i Tier 3a. Dzięki sprawdzonej technologii Green Efficiency i bogatym funkcjom serii E, klienci mogą liczyć na zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 25% w porównaniu do poprzedniej serii. Alternatywą dla konwencjonalnego silnika wysokoprężnego, jest napęd elektryczno-hydrauliczny z silnikiem elektrycznym o mocy 110 kW, dostępny na żądanie klienta. Jego głowne zalety to niższe aż o 50 procent koszty eksploatacji, niski poziom hałasu oraz zdolność do pracy bez przestojów na uzupełnienia paliwa.

 

Seria SENNEBOGEN 825 E - w skrócie

Nowa seria E urządzeń SENNEBOGEN 825 otwiera wiele możliwych zastosowań w dziedzinie transportu materiałów. Oprócz potężnego układu napędowego, dogodnych miejsc dostępu, maszyna oferuje najwyższą niezawodność oraz łatwość użytkowania i konserwacji. Jej główne cechy to:

  • najwyższy poziom wydajności dzięki silnikowi wysokoprężnemu Cummins z 129 kW, zgodnemu z norma 4f / Tier 3a,
  • bezpieczny duży udźwig i wysięg: do 3,6 t na 14 m,
  • wszechstronne wyposażenie: od 12 m do 14 m,
  • elastyczny system modułowy: podwozie kołowe, podwozie gąsienicowe, 4-punktowa rama podwozia lub rozwiązania specjalne zgodne z wymogami klienta,
  • komfortowa kabina Maxcab, którą można podnieść hydraulicznie o ponad 2,7 m,
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa: łatwo dostępne punkty serwisowe poprzez dojścia na nadwoziu, balustrady i galerie na kabinie i nadwoziu, reflektory LED, kamery peryferyjne: tylna i prawa.

Galeria

Pozostałe aktualności

BHP na żurawiach wieżowych – ostatnie uwagi

BHP na żurawiach wieżowych – ostatnie uwagi

O tym jak ważna jest praca operatora żurawia wieżowego i jaki ma wpływ na bezpieczne funkcjonowanie całej budowy nikomu nie trzeba przypominać....

Żródło: redakcja dzwignice.info