×
Aktualności

Specjalne wciągniki linowe Street Crane do zakrzywionych torów

Street Crane wprowadził na rynek nową gamę specjalnych wciągników linowych zaprojektowanych do jazdy na zakrzywionych lub prostych torach o udźwigu do 38 ton.

Typoszereg został opracowany w odpowiedzi na rosnący popyt na bardziej złożone systemy jednoszynowe (monorail) o dużej wytrzymałości, na rynkach zagranicznych, takich jak Chiny. Nowe wciągniki cechują wyjątkowe wysokości podnoszenia do 125 metrów i mogą być dostarczane ze stałymi lub przegubowymi wózkami przystosowanymi do prostych i zakrzywionych torów jezdnych.

Chris Lindley-Smith, dyrektor handlowy w firmie Street Crane, powiedział:
Te wciągniki mają wyjątkową konstrukcję, która umożliwia im jazdę po bardzo zakrzywionych torach i oferuje znacznie większe wysokości podnoszenia w porównaniu ze standardowymi wciągnikami jednoszynowym.

Zazwyczaj są one specjalnie projektowane przez innych producentów, którzy pobierają opłaty premium, ale Street Crane może stanowić niezwykle ekonomiczne rozwiązanie dla tego typu aplikacji.

Klienci skorzystają również ze sprawdzonego bezpieczeństwa i niezawodności systemu ZX oraz łatwości konserwacji.

Galeria

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE