×
Aktualności

Zeppelin Polska przejmuje część INTRAC Polska

W dniu 26.06.2017r. grupa Zeppelin rozszerzyła działalność na polskim rynku, poprzez zakup zorganizowanej części firmy INTRAC Sp. z o.o. przez Zeppelin Polska Sp. z o.o. 

Firma INTRAC Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn Manitou. Nowe przejęcie pozwoli Zeppelin Polska na dalszy rozwój i sprzedaż maszyn budowlanych.

Poprzez nabycie zorganizowanej części firmy INTRAC Polska, Zeppelin Polska Sp. z o.o., przejmuje odpowiedzialność za sprzedaż maszyn, części zamiennych oraz ich serwis. Spółka dzięki tej transakcji nabyła również 5 oddziałów w Polsce.

Nabywając część firmy INTRAC Polska, uzupełniamy odpowiednio portfel produktów i zwiększamy nasz zasięg o rynki przemysłu budowlanego. Zeppelin Polska ma duży potencjał wzrostu, a przejęcie, widzę jako logiczny krok wsparcia tej firmy na lokalnym rynku, mówi o nabyciu Jan Grünwald, Dyrektor Finansowy Zeppelin Czechy s.r.o.

Wraz z nabyciem części firmy INTRAC Polska, nabyliśmy również dodatkowych wykwalifikowanych pracowników. Poprzez rozbudowę sieci oddziałów, jesteśmy coraz bliżej naszych klientów, zarówno obecnych jak i nowych, dodał Jan David, Dyrektor Generalny Zeppelin Polska Sp. z o.o.

Zeppelin Polska Sp. z o.o., działa na polskim rynku od 2003 roku, jest wyłącznym dystrybutorem wózków widłowych marki Hyster. Zeppelin Polska, jest filią spółki Zeppelin CZ i częścią międzynarodowej grupy Zeppelin GmbH, która działa w ponad 31 krajach na całym świecie.

Pozostałe aktualności

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE ZED 25 – nowy podnośnik koszowy

CTE wprowadza na rynek nowy przegubowy podest ruchomy montowanych na ciężarówkach o masie 3,5 tony - CTE ZED 25. CTE ZED 25 to nowy podest...

Żródło: CTE