×
Aktualności

12 nagród branżowych dla podestów ruchomych Genie w 2021 roku

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Stowarzyszenia branżowe, firma zajmująca się analizą danych oraz liczne wydawnictwa branżowe nagrodziły Genie i jej produkty w 2021 r. za ich popularność, innowacyjność i wartość, jaką dodają właścicielom . Nagrody odzwierciedlają 55-letnie zaangażowanie firmy Genie w zapewnianie jakości, bezpieczeństwa i produktywności dla właścicieli i operatorów sprzętu.

 

Nowe mikro podesty nożycowe Genie GS™-1432m i GS-1932m zostały wprowadzone dopiero w połowie roku, ale otrzymały trzy oddzielne nagrody: nagrodę Innovative Iron Award przyznana przez Compact Equipment, 100 najlepszych nowych produktów Construction Equipment w 2021 roku oraz Nagroda Editor's Choice przyznana przez magazyn Rental. Ponadto podnośniki teleskopowe Genie S®-60 J i S-65 HF zostały uznane przez czytelników magazynów Equipment Today i Roads & Bridges.

 

Podesty nożycowe Genie - efektywna alternatywa dla drabin i podestów masztowych

Mikro podesty nożycowe Genie to bezpieczna alternatywa dla drabin i bardziej wydajna alternatywa dla pionowych podnośników masztowych. Doskonale nadają się również do prac, w których normalnie można używać standardowego podnośnika nożycowego 4,3 m lub 5,55 m.

Modele GS-1432m i GS-1932m są wyposażone w system napędu elektrycznego prądu przemiennego (E-Drive) firmy Genie, który jest czterokrotnie bardziej wydajny niż tradycyjny napęd hydrauliczny, umożliwia o 30% dłuższą pracę na jednym ładowaniu i zmniejsza koszty utrzymania.

 

Podnośniki teleskopowe Genie doceniane za niskie koszty użytkowania 

Podnośniki Genie z wysięgnikiem serii J charakteryzują się udźwigiem 300 kg i wysięgnikiem 1,8 m, co zapewnia najwyższą wydajność przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania nawet o 20 procent. Dwusekcyjny wysięgnik i konstrukcja masztu z pojedynczą powłoką pomagają uzyskać te oszczędności, eliminując czujniki długości, okablowanie i elementy zużywalne. Jedną z najważniejszych zalet serii J są jej najlepsze w swojej klasie parametry wagowe, co zmniejsza koszty transportu i logistyki.

Podnośnik S-65 HF jest przeznaczony do podnoszenia ciężkich przedmiotów na wrażliwych powierzchniach jak np. murawa. Zaprojektowany do „pływania” na miękkich lub delikatnych powierzchniach, podnośnik S-65 HF zapewnia wysokość roboczą 21,86 m i udźwig 272 kg w obszarze nieograniczonym oraz 454 kg w ograniczonym bez uszkadzania powierzchni gruntu.

EquipmentWatch, światowy lider w dziedzinie danych, oprogramowania i analizy dla przemysłu ciężkiego sprzętu, również docenił sprzęt Genie za dostarczanie najwyższej wartości i najniższych kosztów posiadania.

Genie zostało również uznane przez dwa stowarzyszenia branżowe w 2021 roku: European Rental Association (nagroda Technical Committee Award) oraz Texas Rental Association (nagroda Associate Member of the Year za wybitny wkład w dalszy sukces Stowarzyszenia).

Dodatkowo podnośnik z wysięgnikiem Genie SX™-135 XC™ otrzymał nagrodę Intelligent Product od China Machinery Industry Internet Conference (CMIIC).

Simon Meester, prezes Genie powiedział: Uznanie, które otrzymaliśmy w 2021 roku, potwierdza, że ​​wywiązujemy się z naszych zobowiązań i jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy docenieni przez tak wiele stowarzyszeń i wydawnictw.

Pozostałe aktualności

Automatyczny wózek AGV - zobacz na żywo!

Automatyczny wózek AGV - zobacz na żywo!

Innowacyjne rozwiązanie firmy Inovatica AGV – autonomiczny wózek widłowy – oglądać można w ciągu najbliższych trzech dni. Wózek prezentowany jest...

Żródło: Inovatica AGV

wszystkie aktualności

BLOG