×
Aktualności

30 nowych modeli podnośników koszowych Hyva zapewni dostęp do wszystkich obszarów

Hyva rozszerzyła portfolio rozwiązań o nową gamę innowacyjnych podnośników koszowych montowanych na samochodach ciężarowych, zarówno na rynkach CE, jak i poza CE.

Podnośniki Hyva zapewniają dostęp niezbędny do wykonywania różnych prac na wysokości. Ich dokładność, stabilność i wydajność ułatwiają bezpieczną eksploatację.

Podnośniki Hyva są zwykle używane do prac montażowych, montażu instalacji, mocowania, napraw, konserwacji i czyszczenia w różnych zastosowaniach i sektorach przemysłu, od podnoszenia materiałów budowlanych, po mocowanie konstrukcji stalowych na stadionach sportowych, czyszczenia konstrukcji, budynków i dużych maszyn lub utrzymywania zieleni w parku miejskim.

Nowa seria składa się z 30 nowych modeli dostępnych w dwóch liniach produktowych:

  • Aerial Telescopic (AT), osiągająca wysokość podnoszenia od 15 do 28 metrów. Są to podnośniki montowane na ciężarówce z pojedynczym wysięgnikiem teleskopowym, rozszerzeniem teleskopowym i koszem obrotowym.
  • Aerial Z Articulated (AZ), o wysokości podnoszenia od 13 do 29 metrów. Podesty montowane na ciężarówce, z pojedynczym lub podwójnym wysięgnikiem przegubowym, przedłużeniem teleskopowym i obrotowym koszem. Podesty AZ są również dostępne, jako bardziej kompaktowe, zamontowane na pick-upie.

Rozwiązania są dostępne dla rynków CE i poza CE, Dla CE platformy są instalowane jako w pełni zabudowane pojazdy, gotowe do użycia na 3,5-tonowych ciężarówkach. W przypadku dostawy poza CE podnośniki dostarczane są w formie zestawu z instrukcją montażu i są przystosowane do lokalnych wymagań rynku i ciężarówek.

Podnośniki Hyva są sprzedawane na całym świecie, utrzymywane i serwisowane za pośrednictwem sieci dealerów i agentów.

Nowa linia podnośników koszowych to kolejna cegła w budowie najszerszego portfolio produktów w branży podestów ruchomych. Podkreśla ona zaangażowanie firmy Hyva we wspieranie światowej bazy klientów w celu zaspokojenia potrzeb szerokiej gamy aplikacji i potrzeb rynkowych, powiedział Davide Catellani, dyrektor ds. Linii Business Director Cranes.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

UDT coraz bliżej klienta

UDT coraz bliżej klienta

UDT wprowadził kolejne ułatwienie dla użytkowników portalu eUDT. Otrzymywanie decyzji i protokołów jest teraz możliwe w formie dokumentu...

Żródło: UDT