×
Aktualności

Akumulatory Dry Cell dla elektrycznych podnośników Sinoboom

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Producent podnośników koszowych Sinoboom rozszerza współpracę w Europie z producentem akumulatorów Discover Battery. Celem porozumienia jest dostarczanie w standardzie podnośników z wysięgnikiem przegubowym oraz podnośników nożycowych i pionowych z niekapiącymi akumulatorami Dry Cell AGM Discover.

Discover Battery dostarcza akumulatory dla podnośników Sinoboom w Azji od 2018 roku. Po niedawnym uruchomieniu oddziałów Sinoboom w Europie, Ameryce Północnej i Australii będą one teraz montowane standardowo na wszystkich rynkach.

 

Podnośniki Sinoboom z akumulatorami Dry Cell AGM – niższe emisje i koszty

Nowe partnerstwo obejmuje również najnowsze, przyjazne dla środowiska podesty Sinoboom wprowadzone na targach bauma China w listopadzie ubiegłego roku. Discover zapewni akumulatory dla nowego elektrycznego podnośnika nożycowego 1218RE, a także elektrycznego podnośnika przegubowego AB18EJ i hybrydowego AB18HJ. Zastosowanie akumulatorów Discover w podnośniki AB18HJ (z napędem diesla i elektrycznym) obniży emisję, zmniejszy zużycie paliwa o ponad 30 procent i umożliwi pracę po jednym ładowaniu nawet do tygodnia.

Prezes Sinoboom, Susan Xu, powiedziała: Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem wydajności i niezawodności akumulatorów Discover i bardzo zależy nam, aby nasi klienci w Europie i na całym świecie skorzystali teraz ze zmniejszonych kosztów konserwacji i dłuższej żywotności.

Alexander Marotz, Kierownik ds. Rozwoju Produktów i Biznesu na Europę, dodał: Nieustannie współpracujemy z producentami OEM, wypożyczalniami i użytkownikami końcowymi, aby zapewnić, że nasza technologia akumulatorów Dry Cell nie tylko przyczynia się do realizacji ambicji dotyczących zrównoważonego rozwoju, ale także poprawia całkowity koszt posiadania i ogólne wrażenia użytkownika.

 

Silne wsparcie w Europie dla podnośników elektrycznych

Partnerstwo z Sinoboom jest następstwem rozszerzenia działalności Discover w Europie w zeszłym roku. Jej sieć sprzedaży i usług jest obecnie strategicznie rozmieszczona w 10 krajach, a zespół regionalnych menedżerów produktów jest również w stanie zapewnić szybkie lokalne wsparcie. Firma jest doskonale przygotowana do zapewniania w przyszłości zwiększonego poziomu wsparcia technicznego i obsługi klienta dla europejskiego oddziału Sinoboom.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG