×
Aktualności

Aplikacja Hyster Tracker zdobywa nagrodę - Produkt Roku

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

MHPN (ang. Material Handling Product News) przyznały firmie Hyster Company nagrodę Produkt Roku za technologię Hyster Tracker, która umożliwia firmie interpretację danych operacyjnych. Czytelnicy MHPN oddali 3750 głosów na produkty w 13 kategoriach, przy czym rozwiązanie telemetryczne Hyster Tracker pokonało trzech innych finalistów w kategorii automatycznego przechwytywania danych.

Gdy operacje mają więcej danych z którymi nie wiadomo co zrobić, kluczowym wyzwaniem jest pokonanie chaosu w celu ustalenia, które z tych danych są najbardziej wartościowe, mówi Steven LaFevers, wiceprezes ds. Nowych technologii w firmie Hyster. Uznanie czytelników MHPN potwierdza, że potężna platforma technologiczna i fachowe wsparcie Hyster Tracker pomaga operacjom w praktycznym użyciu tych danych. Jest to kompleksowy interfejs do gromadzenia danych dla lepszego wykorzystania sprzętu we flocie klienta.

Aplikacja Hyster Tracker oferuje intuicyjne, przyjazne dla użytkownika pulpity nawigacyjne za pośrednictwem portalu internetowego, które pomagają użytkownikom zrozumieć dane z urządzeń do transportu materiałów i podejmować decyzje oparte na danych w celu optymalizacji operacji. Menedżerowie flot mogą zobaczyć informacje o użytkowaniu poszczególnych wózków podnośnikowych i innego sprzętu mobilnego, aby podejmować decyzje dotyczące wielkości i struktury floty. Dostęp do karty klucza pomaga operatorom w obsłudze sprzętu, dla którego nie zostali odpowiednio przeszkoleni. Hyster Tracker może także śledzić lokalizacje GPS, informacje o wpływie i inne oraz dopasowywać te informacje do określonych operatorów, umożliwiając menedżerom wykorzystanie tych danych do oceny wydajności pracowników.

Aplikacja mobilna Hyster Tracker miała swój debiut w ubiegłym roku i jest pierwszą tego rodzaju w branży transportu bliskiego. Działa ona jako towarzysz portalu komputerowego, zapewniając wgląd w dane i funkcje zarządzania w miejscu pracy. Aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS i jest dostępna bez dodatkowych opłat dla użytkowników Hyster Tracker.

Pozostałe aktualności

Aplikacja Liebherr usprawnia zdalny serwis

Aplikacja Liebherr usprawnia zdalny serwis

Wraz z rozwojem narzędzia do zdalnej obsługi Liebherr rozszerza ofertę produktów cyfrowych dla żurawi gąsienicowych, sprzętu do głębokiego...

Żródło: Liebherr

Żuraw GMK przekazany do firmy Szczurowski

Żuraw GMK przekazany do firmy Szczurowski

Firma Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski nabyła nowy żuraw samojezdny, marki Grove model GMK4100L-1, od Zeppelin Polska Sp. z o.o. To kolejne...

Żródło: Zeppelin Polska

wszystkie aktualności

BLOG