×
Aktualności

Aplikacja ‘instructable’ firmy PALFINGER digitalizuje procesy techniczne w branży wynajmu

Podczas trwających targów bauma PALFINGER prezentuje koncepcję cyfrowego  instruktażu i dostawy w postaci aplikacji instructable. Rozwiązanie ma na celu uproszczenie procesu wynajmu podnośników poprzez skrócenie instruktażu, ułatwienie dostępu do ważnych danych i zaprojektowanie dokumentacji w celu zwiększenia niezawodności. Aplikacja przyniesie korzyści głównie instruktorom i klientom firm wynajmujących.

Koncepcja opracowana wspólnie przez PALFINGER 21st i PALFINGER Platforms jest kolejnym namacalnym rezultatem strategii digitalizacji, którą firma zamierza wykorzystać, aby lepiej dostosować się do potrzeb klientów końcowych.

Dla Andreasa Klausera, dyrektora generalnego PALFINGER AG, cyfrowe narzędzie instruktażowe pokazuje, że PALFINGER jest na dobrej drodze ze swoją nową innowacją w firmie, ponieważ systematycznie myślimy jednocześnie o digitalizacji oraz serwisie i możemy sobie pozwolić na zupełnie nowe podejście do rozwiązań związanych z podnoszeniem.

 

Inteligentna instrukcja: przyszłość przekazu technicznego

Dzięki ujednoliconym instrukcjom, zoptymalizowanym listom kontrolnym i dostępowi do wszystkich ważnych danych, instruktorzy i operatorzy korzystają z pełnego szkolenia za pomocą urządzenia i niezawodnej dokumentacji. Instructable zwiera wszystkie ważne informacje dotyczące wynajmu sprzętu, co w konsekwencji upraszcza procesy administracji, dostawy i zwrotu urządzenia. A w przypadku uszkodzenia aplikacja umożliwia prostą procedurę oceny szkód, ponieważ wszystkie szczegóły obu stron są zawsze widoczne. Co więcej, rozszerzony wybór języków zapewnia, że wszystkie dane mogą być dostarczane w wielu językach, dzięki czemu znika bariera w komunikacji między instruktorem a operatorem.

Celem aplikacji instructable jest zaprojektowanie całego procesu wynajmu podnośników, w taki sposób, aby był prostszy, bardziej przejrzysty i bardziej wydajny - od płynnej obsługi i przekazywania informacji po ocenę szkód. Aplikacja jako usługa cyfrowa uzupełnia istniejące produkty PALFINGER z myślą o wygodzie użytkowników.

Aplikacja instructable ma na celu dostarczenie wszystkich ważnych informacji o podnośnikach dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne w procesie wynajmu. Po pierwsze, jest ona użyteczna dla wynajmującego, który może, w razie potrzeby, wywołać aktualny status rezerwacji, historię sprzętu i informacje dotyczące wszelkich szkód za dotknięciem przycisku i w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu mobilnym, umożliwiając tym samym standaryzację całej dostawy i procesy zwrotu. Po drugie - dla klienta, który może szybko i łatwo poznać bieżący sprzęt do wypożyczenia i jego specyficzne wymagania, umożliwiając w ten sposób bezpieczniejszą i wydajniejszą obsługę urządzenia.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP