×
Aktualności

Automatyczne systemy magazynowe firmy Baumalog na targach WinDoor-tech

Podczas targów WinDoor-tech w Poznaniu w dniach 12-15.02.2019 zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Baumalog. Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z inżynierami firmy o szczegółach konstrukcyjnych i parametrach technicznych oferowanych przez Baumalog automatycznych systemów magazynowania.

Na targach firma zaprezentuje stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania profili o długości 6 m. Specjaliści z firmy Baumalog doradzą również w kontekście efektywnego zastosowania automatycznych systemów magazynowania w produkcji czy dystrybucji z zastosowaniem automatycznych regałów MonoTower i TwinTower oraz układnicy magazynowej.

Baumalog Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch). Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych Modula.

Galeria

Pozostałe aktualności