×
Aktualności

Automatyczne systemy magazynowe firmy Baumalog i Modula

Podczas targów STOM-BLECH & CUTTING, które odbędą się w Kielcach w dniach 26-28.03.2019 firma Baumalog zaprezentuje stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania blach o wymiarach 3 m x 1,5 m.

Specjaliści firmy przedstawią również ofertę dotyczącą efektywnego zastosowania automatycznych systemów magazynowania w produkcji czy dystrybucji z zastosowaniem automatycznych regałów MonoTower i TwinTower oraz układnicy magazynowej.

Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych, jak Modula Lift czy Modula OneTon. W ramach prezentacji oferty, zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się z regałem automatycznym Modula, który służy do składowania szerokiej gamy artykułów (m.in. części zamiennych, komponentów, narzędzi).

Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami firmy o szczegółach konstrukcyjnych i parametrach technicznych oferowanych przez Baumalog automatycznych systemów magazynowania.

Baumalog Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch).

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP