×
Aktualności

Automatyczne systemy magazynowe firmy Baumalog i Modula

Podczas targów STOM-BLECH & CUTTING, które odbędą się w Kielcach w dniach 26-28.03.2019 firma Baumalog zaprezentuje stację załadunkowo-rozładunkową wraz z półką do składowania blach o wymiarach 3 m x 1,5 m.

Specjaliści firmy przedstawią również ofertę dotyczącą efektywnego zastosowania automatycznych systemów magazynowania w produkcji czy dystrybucji z zastosowaniem automatycznych regałów MonoTower i TwinTower oraz układnicy magazynowej.

Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych, jak Modula Lift czy Modula OneTon. W ramach prezentacji oferty, zainteresowane osoby będą mogły zapoznać się z regałem automatycznym Modula, który służy do składowania szerokiej gamy artykułów (m.in. części zamiennych, komponentów, narzędzi).

Będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami firmy o szczegółach konstrukcyjnych i parametrach technicznych oferowanych przez Baumalog automatycznych systemów magazynowania.

Baumalog Sp. z o.o. to polska firma inżynierska, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w licznych gałęziach przemysłu. Z jej rozwiązań korzystają zarówno klienci z Polski, jak i z wielu krajów Europy (m.in. Danii, Francji, Holandii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch).

Pozostałe aktualności