×
Aktualności

Będąc na ziemi poczuj się jak na prawdziwym żurawiu wieżowym

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma Maukran zadziwi odwiedzających targi maszyn budowlanych  Construction Machinery Exhibition, które odbywać się będą w dniach 30.09-02.10.2021 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Na swojej ekspozycji zaprezentuje m.in. pierwszy polski symulator żurawia wieżowego.

Symulator jest autorskim projektem firmy Maukran stworzonym wraz z Centrum Nowych Kompetencji na cele szkoleniowe.

Deficyt operatorów oraz profesjonalnych ośrodków szkoleniowych w Polsce spowodował, że podjęliśmy decyzję o zbudowaniu najlepszego i najbardziej profesjonalnego ośrodka szkoleniowego w naszym kraju, mówi Michał Małecki z firmy Maukran S.C.

Zastosowana technologia gogli VR oraz ruchomej platformy odzwierciedla pracę na prawdziwym żurawiu. Urządzenie pozwala na przygotowanie kursanta w bezpieczny sposób do części praktycznej szkolenia realizowanej na prawdziwym żurawiu oraz do pracy.

Firma Maukran z Gdyni jest nie tylko współtwórcą pierwszego polskiego symulatora żurawia wieżowego, ale również autoryzowanym dealerem żurawi wieżowych Zoomlion. Na stoisku targowym firmy będzie można poznać szeroką ofertę żurawi wieżowych marki Zoomlion oraz przetestować kabinę żurawia wieżowego Zoomlion T6515-8.

Prezentowana kabina żurawia wieżowego marki Zoomlion pozwoli na zapoznanie się z warunkami panującymi na wysokości. Ogrzewanie czy klimatyzacja to już żadna nowość na żurawiach wieżowych. Atutem kabiny jest duża przestrzeń niczym w nowoczesnym, przestronnym apartamencie, komfortowe fotele i wygodne sterowniki.

Na stoisku wewnętrznym C1.04 w hali C odwiedzający będą mieli możliwość przetestowania symulatora żurawia wieżowego, z kolei zalety kabiny poznać będzie można na stoisku T3.09 w części zewnętrznej.

Pozostałe aktualności

Zdobądź narzędzia do budowy sukcesu

Zdobądź narzędzia do budowy sukcesu

Na przełomie września i października odbędą się dwie uzupełniające się imprezy targowe poświęcone branżom budowlanej - Construction Machinery...

Żródło: Ptak Warsaw Expo

wszystkie aktualności

BLOG