×
Aktualności

Bezpłatna aplikacja Manitowoc do konfiguracji wysięgnika

Aplikacja Manitowoc Boom Length Selector umożliwia określenie najlepszej kombinacji całkowitej długości wysięgnika głównego i pomocniczego w zależności od parametrów podnoszenia za pomocą smartfona.

Firma Manitowoc Cranes wypuściła nową aplikację na smartfony z systemem iOS i urządzenia z systemem Android, która pomoże operatorom i właścicielom żurawi szybko i łatwo określić kombinację całkowitej długości wysięgnika głównego i wysięgnika typu jib wymaganą dla żurawia.

Aplikacja Manitowoc Boom Length Selector umożliwia użytkownikom wybór konkretnych kombinacji długości wysięgnika głównego i wysięgnika typu jib, wysokości budynku, promienia wysięgnika i innych parametrów żurawia za pomocą łatwej ruchomej skali, aby określić podstawowe ustawienie żurawia dla określonego zadania podnoszenia.

Wprowadzając tylko kilka szczegółów, aplikacja natychmiast generuje konfigurację dla konkretnego zadania. To świetne narzędzie do wykorzystania podczas planowania wstępnego lub na miejscu, aby wykonać pracę, powiedział John Alexander, dyrektor serwisu żurawi terenowych, szkoleń mobilnych i telematyki w Manitowoc.

Manitowoc jest pierwszym producentem w branży żurawi, który wypuścił aplikację tego typu na smartfona. Aplikacja ma obecnie pięciogwiazdkową ocenę w Google Play.
Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store (Apple) i Google Play Store (Android). Należy szukać pod nazwą Manitowoc Boom Length Selector.

Galeria

Pozostałe aktualności

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Grupa Fassi, poprzez swoją francuską spółkę holdingową, która jest już właścicielem Fassi France i Marrel, przejęła ATN, wiodącego producenta...

Żródło: Fassi Gru S.p.A.

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Manitowoc Cranes pokaże zmodernizowany trójosiowy żuraw terenowy Grove GMK3060 podczas targów bauma 2019 w Monachium. Nowy GMK3060L bazuje na...

Żródło: Manitowoc Cranes