×
Aktualności

Bezpłatna aplikacja Manitowoc do konfiguracji wysięgnika

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Aplikacja Manitowoc Boom Length Selector umożliwia określenie najlepszej kombinacji całkowitej długości wysięgnika głównego i pomocniczego w zależności od parametrów podnoszenia za pomocą smartfona.

Firma Manitowoc Cranes wypuściła nową aplikację na smartfony z systemem iOS i urządzenia z systemem Android, która pomoże operatorom i właścicielom żurawi szybko i łatwo określić kombinację całkowitej długości wysięgnika głównego i wysięgnika typu jib wymaganą dla żurawia.

Aplikacja Manitowoc Boom Length Selector umożliwia użytkownikom wybór konkretnych kombinacji długości wysięgnika głównego i wysięgnika typu jib, wysokości budynku, promienia wysięgnika i innych parametrów żurawia za pomocą łatwej ruchomej skali, aby określić podstawowe ustawienie żurawia dla określonego zadania podnoszenia.

Wprowadzając tylko kilka szczegółów, aplikacja natychmiast generuje konfigurację dla konkretnego zadania. To świetne narzędzie do wykorzystania podczas planowania wstępnego lub na miejscu, aby wykonać pracę, powiedział John Alexander, dyrektor serwisu żurawi terenowych, szkoleń mobilnych i telematyki w Manitowoc.

Manitowoc jest pierwszym producentem w branży żurawi, który wypuścił aplikację tego typu na smartfona. Aplikacja ma obecnie pięciogwiazdkową ocenę w Google Play.
Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w App Store (Apple) i Google Play Store (Android). Należy szukać pod nazwą Manitowoc Boom Length Selector.

Pozostałe aktualności

Rewizja dyrektyw. Twoje zdanie się liczy!

Rewizja dyrektyw. Twoje zdanie się liczy!

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii - Departament Obrotu Towarami Wrażliwymi organizuje w dniu 11 września 2019 spotkanie w sprawie...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Manipulator Liftronic® Easy 6 w nowej wersji

Manipulator Liftronic® Easy 6 w nowej wersji

Scaglia INDEVA, światowy lider w segmencie inteligentnych manipulatorów przemysłowych, przeznaczonych do podnoszenia, przenoszenia i manipulacji...

Żródło: DHC Systems

Riwal wspiera klientów dzięki technologii BIM

Riwal wspiera klientów dzięki technologii BIM

Riwal, lider w branży wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, stworzył bibliotekę BIM swoich maszyn dostępną online....

Żródło: Riwal Poland

Nowe wózki Hyster z przechylanym masztem

Nowe wózki Hyster z przechylanym masztem

Hyster Europe wprowadził na rynek nową, kompaktową serię wózków wysokiego składowania z przechylanym masztem, doskonale dostosowaną do magazynów,...

Żródło: Hyster-Yale Group

wszystkie aktualności

BLOG