×
Aktualności

Bezpłatny webinar o dofinansowaniu ZUS na poprawę warunków pracy

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

PS Lift wraz z partnerami MGMC oraz THEUSLED, pragną zaprosić wszystkich zainteresowanych konkursem organizowanym przez ZUS pod hasłem Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy na webinar poświęcony tej tematyce.

Program dotacji z ZUS umożliwia każdej firmie uzyskanie dofinansowania na poprawę warunków pracy poprzez zakup maszyn i urządzeń. 

Wydarzenie organizowane przez PS-Lift odbędzie się online 6 maja o godzinie 10:00 i jest całkowicie bezpłatne. Podczas spotkania omówione zostaną najważniejsze punkty procesu przygotowania dokumentacji oraz wniosku o dofinansowanie. Będzie można dowiedzieć się jak dobrać oświetlenie stanowiskowe oraz na jakie urządzenia dźwignicowe można pozyskać pieniądze.

Szanse na dotację mają wszystkie te projekty, które będą dotyczyć poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zmniejszenia zagrożenia wypadków przy pracy. W tematykę konkursu wpisują się także projekty dotyczące zredukowania niekorzystnego oddziaływania czynników ryzyka. Tu zaliczają się m.in. hałas, wibracje czy czynniki chemiczne i biologiczne.

Duże szanse na otrzymanie wsparcia finansowanego mają firmy, które ubiegają się o środki na  wymianę oświetlenia i sygnalizatorów, czy redukcję szkodliwych czynników, takich jak stężenie pyłów.

 

Urządzenia dźwignicowe wpływają na poprawę warunków pracy

Dla naszej branży jest to istotne jednak z innego powodu. Dofinansowanie uzyskać można na urządzenia służące ograniczeniu obciążenia układu mięśniowo- szkieletowego. Hasło przewodnie konkursu organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych doskonale wpisuję się w charakterystykę urządzeń dźwignicowych.

Urządzenia dźwignicowe mają za zadanie usprawniać stanowiska pracy, podnosić ciężkie ładunki, optymalizować procesy produkcyjne, poprawiać ergonomię całego przedsiębiorstwa, odciążać pracowników i przede wszystkim zwiększać bezpieczeństwo i higienę pracy.

Podczas webinarium specjaliści firm PS Lift, THEUSLED oraz MGM Consulting udzielą odpowiedzi na najważniejsze pytania:

  • Jak uzyskać dofinansowanie?
  • Jakie warunki musi spełnić firma?
  • Jakie urządzenia dźwignicowe można zakupić?
  • Co należy zrobić, by wymienić oświetlenie?
  • Ile pieniędzy można na dane urządzenie uzyskać?
  • Jakie udźwigi mogą mieć poszczególne urządzenia dźwignicowe?

 

Zapisz się na webinarium.


 

PS Lift. Firma o bogatym portfolio urządzeń dźwignicowych z własną produkcją oraz wyłączny dystrybutor wielu europejskich marek. Posiada ekipy serwisowo-montażowe działające na terenie całej Polski. Realizuje indywidualne projekty. Oferuje jedną z najszerszych ofert handlowych w Polsce.

THEUSLED. Dostawca najwyższej klasy rozwiązań w zakresie oświetlenia przemysłowego LED. W swojej ofercie ma oprawy stanowiskowe, charakteryzujące się wysoką jakością światła oraz efektywnością.

MGM Consulting. Firma z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków unijnych oraz funduszy i dotacji krajowych. Posiada doświadczoną kadrę i skuteczne metody działania.

 

Pozostałe aktualności

Nowa seria elektrycznych wózków widłowych Raniero

Nowa seria elektrycznych wózków widłowych Raniero

AC160L-12 - AC200L-12 120V to nowa seria elektrycznych wózków widłowych Raniero. Pojazdy przeznaczone są dla papierni, terminali portowych, hut,...

Żródło: Lampocar ​​S.r.l. - Raniero Forklifts

Grupa KION – dobry start w rok 2021

Grupa KION – dobry start w rok 2021

KION GROUP AG kontynuuje ożywienie z poprzedniego kwartału i z impetem wkracza w 2021 r. Pomimo ryzyka związanego ze zmianami na rynkach...

Żródło: Grupa KION

wszystkie aktualności

BLOG