×
Aktualności

Bezpłatny webinar o dofinansowaniu ZUS na poprawę warunków pracy

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma PS Lift, wraz z partnerami MGMC oraz THEUSLED, pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych konkursem organizowanym przez ZUS pod hasłem: Dofinansowanie działań płatnika składek na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy, na drugi już webinar poświęcony konkursowi.  

Wydarzenie odbędzie się online 14.12 o godzinie 10:00. Całość potrwa ok. 50 minut. Zapisać można się poprzez wypełnienie formularza na stronie organizatorów.

Omówione zostaną najważniejsze punkty procesu przygotowania dokumentacji oraz wniosku o dofinansowanie. Powiemy, na co zwrócić uwagę podczas składania wniosków i dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy.

Specjaliści firm PS Lift i Theusled podpowiedzą również, jak poprawić warunki pracy wyposażając przedsiębiorstwo w urządzenia dźwignicowe i oświetlenie stanowiskowe.

 

Konkurs ZUS - do poprawy warunków pracy

Jak sam tytuł konkursu wskazuje, szanse na dotację mają wszystkie te projekty, które będą dotyczyć poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy, a także zmniejszenia zagrożenia wypadków przy pracy. Każde działające przedsiębiorstwo ma możliwość złożenia wniosku.

Urządzenia dźwignicowe idealnie wpisują się w tematykę dotacji. Ze względu na specyfikę branży, ulepszanie miejsc pracy to tak naprawdę codzienność. Tematy bezpieczeństwa, prewencji przed wypadkami i uświadamiania, jak powinna wyglądać ergonomiczna, wydajna a przy tym nieobciążająca praca to w dzisiejszych czasach kwestie, których nie można zaniedbać.

To już czwarta edycja programu, przy której PS Lift pomaga zainteresowanym klientom.

 

Webinarium PS Lift

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie webinaru.

Agenda wydarzenia:

  1. Powitanie i prezentacja prelegentów - Jarosław Krawczyk, TheusLED.
  2. Dotacja ZUS 2021 – zasady programu, kwalifikacja wydatków, harmonogram - Marcel Gałan, MGM Consulting.
  3. Dobór oświetlenia stanowiskowego w oparciu o systemy THEUSLED - Adam Gajewski, TheusLED.
  4. Nowe urządzenia dźwignicowe dzięki dotacji nawet 90% taniej! Wyjaśniamy, na które z nich otrzymasz dofinansowanie - Lena Potyrała, PS Lift.
  5. Jak uzyskać dofinansowanie, czyli praktyczny plan realizacji od A do Z  - Marcel Gałan, MGM Consulting.
  6. Sesja pytań i odpowiedzi.

 

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco!

Pozostałe aktualności

BUDMA 2022. Budownictwo gotowe do spotkań!

BUDMA 2022. Budownictwo gotowe do spotkań!

Już ponad 300 wystawców zadeklarowało udział w przyszłorocznych targach budownictwa i architektury BUDMA. Powrót po  „krótkiej przerwie”...

Żródło: mtp

HDW - nowy przedstawiciel Genie w Polsce

HDW - nowy przedstawiciel Genie w Polsce

Holenderska firma HDW, jeden z największych dystrybutorów maszyn Genie w Europie, otworzyła z początkiem grudnia swój oddział w Broniszach pod...

Żródło: HDW

wszystkie aktualności

BLOG