×
Aktualności

BUDMA 2019 tuż, tuż

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2019, które odbędą się w dniach 12-15 lutego br. W tegorocznej edycji targów swój udział potwierdziło znacznie więcej wystawców niż w latach ubiegłych. W tym samym czasie odbywają się targi WinDoor-tech, gdzie spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz dostawcy urządzeń do montażu drzwi i okien na placach budów..

W połowie lutego Poznań stanie się najbardziej pożądanym miejscem dla profesjonalistów zawodowo związanych z budownictwem. Na targach Budma spotkają się teoretycy i praktycy – producenci, projektanci i architekci z inwestorami, wykonawcami i fachowcami, by wymienić się wiedzą, doświadczeniem i innowacjami, które są siłą napędową rozwoju. Wystawcy, którzy licznie i ze znacznym wyprzedzeniem zapowiedzieli udział w targach już rozpoczęli przygotowania tak, by zaskoczyć swoich partnerów biznesowych, konkurencję i zwiedzających interesującymi nowościami.

Budma obfitować będzie również w spotkania, których cele to podzielenie się wiedzą teoretyczną i zainicjowanie debaty o wyzwaniach ważnych dla budownictwa. Dzień przed rozpoczęciem targów, 11 lutego wystartuje dwudniowe Forum Gospodarcze dedykowane branży budowlanej Build 4 Future. Dyskusję o inwestycjach i perspektywach rynku budowlanego w Polsce podejmą przedstawiciele administracji publicznej z przedsiębiorcami. Wykłady ekspertów i panele dyskusyjne dotyczyć będą stanu sektora budowlanego, gospodarki, problemów, zmian i zadań dla branży budowlanej na najbliższe lata.

Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i nowych możliwości. Profesjonaliści, zarówno praktycy jak i teoretycy, nie pozwalają sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju.

 

Dźwignice na Budmie i WinDoor-tech

Na targach BUDMA oraz WinDoor-tech gościć będą m.in. urządzenia transportu bliskiego, a wśród nich te do podnoszenia ludzi i towarów oraz do manipulacji ładunkiem na placach budów. Branża dźwignicowa będzie reprezentowana w kilku segmentach w tym: dźwigi i schody ruchome - Thyssenkrupp Elevators oraz Chmielewski –Dźwigi, mini żurawie i manipulatory do elementów szklanych są reprezentowane przez najliczniejszą grupę firm w tym: Uplifter, Jekko, Glasslift, Befard, Schmalz, KLaas Alu-Kranbau. Grupę platformy parkingowe reprezentuje Metaltech oraz Modulo Parking. Jeśli produkcja okien i drzwi to i technika magazynowania profili używanych do produkcji. W tym zakresie bogatą ofertę prezentuje firma BAUMALOG.

 

Galeria

Pozostałe aktualności