×
Aktualności

Burta załadowcza DEL DL500 w nowej odsłonie

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hiab wprowadził na rynek popularną samochodową burtę załadowczą DEL DL 500 nowej generacji. Pierwsza prezentacja urządzenia miała miejsce podczas pokazu Commercial Vehicle w Birmingham, a wprowadzony zostanie do sprzedaży do końca 2019 roku. Nowy DEL DL500, przeznaczony dla lekkich pojazdów jest lżejszy, łatwiejszy w montażu i ma nowe funkcje bezpieczeństwa.

DEL DL500 jest najskuteczniejszym rozwiązaniem na ostatnim etapie dostawy, a nasi klienci wyraźnie się z tym zgadzają, ponieważ jest to najpopularniejszy wybór dla 3,5-tonowych pojazdów w Wielkiej Brytanii. Ponieważ nowa winda kolumnowa jest lżejsza, klienci mogą przewozić więcej ładunku lub oszczędzać koszty paliwa Ulepszona konstrukcja wydłuża czas pracy i zmniejsza koszty konserwacji, dzięki czemu nasi klienci mogą poświęcić więcej czasu na realizację swoich zadań, powiedział Gaston van Kleef, dyrektor ds. Sprzedaży i Usług w Hiab Tail Lifts EMEA.

Nowa burta załadowcza DEL DL500 ma przeprojektowany zaczep i dodatkowe funkcje zapobiegające przechylaniu, które poprawiają działanie platformy, a także brak wysunięcia blokady platformy, co ułatwia i zwiększa bezpieczeństwo obsługi. Jest również wyposażona w nową, cichszą w działaniu, rolkę łańcuchową, która zapewnia płynną pracę i ma mniejsze wymagania konserwacyjne.

Wszystkie urządzenia DEL DL500 są produkowane w Wielkiej Brytanii, a producent zapewnia krótki czas realizacji. Nowy model jest również szybszy w instalacji niż kiedykolwiek. Nowa koncepcja plug & play upraszcza i przyspiesza proces instalacji elektrycznej. Istnieje również wiele opcji, z których klienci mogą skorzystać, aby przystosować ją do swoich potrzeb.

Pomimo, iż nowa generacja DEL DL500 ma wiele nowych i ulepszonych funkcji, niektóre cechy urządzenia pozostały niezmienione. Pomimo zmniejszenia jego ciężaru, nadal może podnieść 500 kilogramów. Odporność na warunki atmosferyczne nie ma sobie równych dzięki wysokiej jakości, ocynkowanej konstrukcji stalowej i akumulatorowi zabezpieczonemu w belce.

Pakiety serwisowe DEL oferują niezrównany poziom usług i wsparcia technicznego zapewniając maksymalny czas pracy. Wszystkie serwisy i naprawy są wykonywane przy użyciu oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu sprzęt zachowuje taką samą funkcjonalność, wydajność i bezpieczeństwo, jak w przypadku nowego urządzenia.

Pozostałe aktualności

Rewizja dyrektyw. Twoje zdanie się liczy!

Rewizja dyrektyw. Twoje zdanie się liczy!

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii - Departament Obrotu Towarami Wrażliwymi organizuje w dniu 11 września 2019 spotkanie w sprawie...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Manipulator Liftronic® Easy 6 w nowej wersji

Manipulator Liftronic® Easy 6 w nowej wersji

Scaglia INDEVA, światowy lider w segmencie inteligentnych manipulatorów przemysłowych, przeznaczonych do podnoszenia, przenoszenia i manipulacji...

Żródło: DHC Systems

Riwal wspiera klientów dzięki technologii BIM

Riwal wspiera klientów dzięki technologii BIM

Riwal, lider w branży wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, stworzył bibliotekę BIM swoich maszyn dostępną online....

Żródło: Riwal Poland

Nowe wózki Hyster z przechylanym masztem

Nowe wózki Hyster z przechylanym masztem

Hyster Europe wprowadził na rynek nową, kompaktową serię wózków wysokiego składowania z przechylanym masztem, doskonale dostosowaną do magazynów,...

Żródło: Hyster-Yale Group

wszystkie aktualności

BLOG