×
Aktualności

Burta załadowcza DEL DL500 w nowej odsłonie

Hiab wprowadził na rynek popularną samochodową burtę załadowczą DEL DL 500 nowej generacji. Pierwsza prezentacja urządzenia miała miejsce podczas pokazu Commercial Vehicle w Birmingham, a wprowadzony zostanie do sprzedaży do końca 2019 roku. Nowy DEL DL500, przeznaczony dla lekkich pojazdów jest lżejszy, łatwiejszy w montażu i ma nowe funkcje bezpieczeństwa.

DEL DL500 jest najskuteczniejszym rozwiązaniem na ostatnim etapie dostawy, a nasi klienci wyraźnie się z tym zgadzają, ponieważ jest to najpopularniejszy wybór dla 3,5-tonowych pojazdów w Wielkiej Brytanii. Ponieważ nowa winda kolumnowa jest lżejsza, klienci mogą przewozić więcej ładunku lub oszczędzać koszty paliwa Ulepszona konstrukcja wydłuża czas pracy i zmniejsza koszty konserwacji, dzięki czemu nasi klienci mogą poświęcić więcej czasu na realizację swoich zadań, powiedział Gaston van Kleef, dyrektor ds. Sprzedaży i Usług w Hiab Tail Lifts EMEA.

Nowa burta załadowcza DEL DL500 ma przeprojektowany zaczep i dodatkowe funkcje zapobiegające przechylaniu, które poprawiają działanie platformy, a także brak wysunięcia blokady platformy, co ułatwia i zwiększa bezpieczeństwo obsługi. Jest również wyposażona w nową, cichszą w działaniu, rolkę łańcuchową, która zapewnia płynną pracę i ma mniejsze wymagania konserwacyjne.

Wszystkie urządzenia DEL DL500 są produkowane w Wielkiej Brytanii, a producent zapewnia krótki czas realizacji. Nowy model jest również szybszy w instalacji niż kiedykolwiek. Nowa koncepcja plug & play upraszcza i przyspiesza proces instalacji elektrycznej. Istnieje również wiele opcji, z których klienci mogą skorzystać, aby przystosować ją do swoich potrzeb.

Pomimo, iż nowa generacja DEL DL500 ma wiele nowych i ulepszonych funkcji, niektóre cechy urządzenia pozostały niezmienione. Pomimo zmniejszenia jego ciężaru, nadal może podnieść 500 kilogramów. Odporność na warunki atmosferyczne nie ma sobie równych dzięki wysokiej jakości, ocynkowanej konstrukcji stalowej i akumulatorowi zabezpieczonemu w belce.

Pakiety serwisowe DEL oferują niezrównany poziom usług i wsparcia technicznego zapewniając maksymalny czas pracy. Wszystkie serwisy i naprawy są wykonywane przy użyciu oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu sprzęt zachowuje taką samą funkcjonalność, wydajność i bezpieczeństwo, jak w przypadku nowego urządzenia.

Galeria

Pozostałe aktualności

Nagroda IFOY 2019 dla wózka UniCarriers TX3

Nagroda IFOY 2019 dla wózka UniCarriers TX3

UniCarriers ponownie wygrał nagrodę IFOY za 3-kołowy wózek elektryczny z przeciwwagą TX3, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii Counter...

Żródło: UniCarriers