×
Aktualności

COMANSA pokaże dwa nowe żurawie podczas targów Bauma w Chinach

Producent żurawi wieżowych zaprezentuje model żurawia z wychylnym wysięgnikiem CML310 o udźwigu 24 tony, który część obrotową ma wspólną z nowym CML280 o udźwigu 18 ton. 

COMANSA rozszerza szeroką gamę żurawi z wysięgnikiem wychylnym o dwa modele, które oficjalnie zaprezentowane zostaną na zbliżających się targach Bauma China, które odbędą się w Szanghaju w dniach 27 do 30 listopada br.

Dzięki nowym żurawiom wieżowym CML280 i CML310 COMANSA ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na żurawie o udźwigu 18 i 24 ton, szczególnie w Azji i na Bliskim Wschodzie. Na tych rynkach obserwuje się wzrost pionowej konstrukcji na bardzo wąskich przestrzeniach. Są to projekty, w których żurawie typu luffing są najlepszym rozwiązaniem. Żurawie CML280 i CML310 będą dostępne również w Afryce i Ameryce Południowej.

Na targach Bauma China firma COMANSA zaprezentuje nowy model CML310, którego maksymalny udźwig wynosi 24 tony, a zasięg 60 metrów. Model ten posiada większość elementów wspólnych (wysięgnik, głowica i przeciwwaga) z CML280, który ma taki sam zasięg, ale maksymalny udźwig 18 ton.

Galeria

Pozostałe aktualności

Linde Roadster napędzany ogniwem paliwowym

Linde Roadster napędzany ogniwem paliwowym

Wraz z wózkiem Roadster firma Linde Material Handling wytyczyła całkowicie nowe standardy w zakresie widoczności i bezpieczeństwa wózków...

Żródło: Linde Material Handling