×
Aktualności

COMANSA pokaże dwa nowe żurawie podczas targów Bauma w Chinach

Producent żurawi wieżowych zaprezentuje model żurawia z wychylnym wysięgnikiem CML310 o udźwigu 24 tony, który część obrotową ma wspólną z nowym CML280 o udźwigu 18 ton. 

COMANSA rozszerza szeroką gamę żurawi z wysięgnikiem wychylnym o dwa modele, które oficjalnie zaprezentowane zostaną na zbliżających się targach Bauma China, które odbędą się w Szanghaju w dniach 27 do 30 listopada br.

Dzięki nowym żurawiom wieżowym CML280 i CML310 COMANSA ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na żurawie o udźwigu 18 i 24 ton, szczególnie w Azji i na Bliskim Wschodzie. Na tych rynkach obserwuje się wzrost pionowej konstrukcji na bardzo wąskich przestrzeniach. Są to projekty, w których żurawie typu luffing są najlepszym rozwiązaniem. Żurawie CML280 i CML310 będą dostępne również w Afryce i Ameryce Południowej.

Na targach Bauma China firma COMANSA zaprezentuje nowy model CML310, którego maksymalny udźwig wynosi 24 tony, a zasięg 60 metrów. Model ten posiada większość elementów wspólnych (wysięgnik, głowica i przeciwwaga) z CML280, który ma taki sam zasięg, ale maksymalny udźwig 18 ton.

Galeria

Pozostałe aktualności

UDT coraz bliżej klienta

UDT coraz bliżej klienta

UDT wprowadził kolejne ułatwienie dla użytkowników portalu eUDT. Otrzymywanie decyzji i protokołów jest teraz możliwe w formie dokumentu...

Żródło: UDT