×
Aktualności

CTE TRACCESS 160 – podnośnik nowej generacji

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Gama podnośników CTE montowanych na samochodach ciężarowych została wzbogacona o nowy model gąsienicowy. CTE TRACCESS 160 wyznacza nowe standardy na rynku podnośników typu pająk.

Nowy podnośnik CTE TRACCESS 160 ma 16 metrów wysokości roboczej, 7,9 metra wysięgu oraz udźwig 250 kilogramów w całym obszarze roboczym. To, co go wyróżnia to fakt, że oferuje funkcje, które są zwykle dostępne w modelach z najwyższej półki. Posiada układ elektryczny CAN BUS, podobnie jak podnośniki CTE montowane na ciężarówkach, wyposażone w system S3 EVO. To wielka zaleta dla firm wynajmujących. Dzięki temu samemu interfejsowi dla podnośników montowanych na ciężarówkach, jak i podnośników gąsienicowych będą one mogły zoptymalizować zarządzanie flotą.

 

Przemieszczanie przy otwartym wysięgniku

TRACCESS 160 wyposażony jest w funkcję wysięgnika typu jib. Dzięki temu może przemieszczać się przy otwartym wysięgniku. Pojazd jest absolutnie stabilny, nawet podczas przejazdu na pochyłym terenie lub na rampach. Opcje ta zostanie szczególnie doceniona na placach budów.

 

Zdalne sterowanie

Standardową funkcją podnośników koszowych CTE TRACCESS 160 jest zdalne sterowanie. Może działać zarówno jako panel naziemny, jak i koszowy. Panel wyposażony jest w graficzny wyświetlacz, który dostarcza przydatne i niezbędne informacje dla operatora. Za pomocą pilota można wykonywać przejścia i manewry w powietrzu.

Opcjonalnie dostępne jest podwójne rozwiązanie – połączenie sterowania radiowego i stałych elementów sterujących w koszu.

 

Funkcje automatyczne z najwyższej półki

Standardowo w modelu TRACCESS 160 dostępne są liczne funkcje automatyczne, ogólnie dostępnych w modelach z najwyższej półki. Na przykład automatyczna stabilizacja, otwarty wysięgnik podczas przejścia, samocentrowanie i funkcja Home.

Podnośnik oferuje ponadto poziomowanie kosza, rampy, proporcjonalne manewry, podwójna prędkość jazdy, opuszczanie i poszerzanie gąsienic.

Podnośnik CTE TRACCESS 160 dostępny jest z sinikiem Honda iGX390 lub Lombardini. Występuje również w wersji w pełni elektrycznej.

Zobacz prezentację podnośnika koszowego CTE TRACCESS 160:

Pozostałe aktualności

Nie tylko resurs!

Nie tylko resurs!

Przed dwoma laty przepisy dotyczące UTB wprowadziły resurs oraz wiele uproszczeń i udogodnień dla eksploatujących! Oceń zmiany! Wraz z...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Firma Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę wózków podnośnikowych mobilnych. Urządzenia wspomagają transport...

Żródło: Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

Discover Battery rozszerza działalność w Europie

Discover Battery rozszerza działalność w Europie

Discover Battery, międzynarodowy producent akumulatorów, w ciągu ostatnich 12 miesięcy rozszerzył swoją europejską działalność. Celem jest lepsza...

Żródło: Discover Battery (Europa)

wszystkie aktualności

BLOG