×
Aktualności

Discover Battery rozszerza działalność w Europie

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Discover Battery, międzynarodowy producent akumulatorów, w ciągu ostatnich 12 miesięcy rozszerzył swoją europejską działalność. Celem jest lepsza obsługa rynku podnośników wysięgnikowych i nożycowych.

Firma z siedzibą w Holandii niedawno wzmocniła swoją europejską sieć, wyznaczając kilku dostawców usług w Holandii, Włoszech, Francji, Czechach, Szwecji i Finlandii. Zespół powiększył się również o czterech nowych menedżerów ds. produktów i rozwoju biznesu, aby zapewnić wyższy poziom wsparcia technicznego i obsługi klienta w całej Europie.

Lee Adams, prezes Discover Battery, powiedział: Jako lider rynku mocy napędowej mamy długą i pełną sukcesów historię dostarczania akumulatorów na rynek urządzeń dostępowych w Ameryce Północnej i Azji. JLG, Genie, Sinoboom i Skyjack – wszystkie urządzenia korzystają z naszych zaawansowanych produktów. Po naszych ostatnich spotkaniach w Europie jesteśmy przekonani, że możemy powtórzyć ten poziom sukcesu.

 

Akumulatory dla elektrycznych podnośników z wysięgnikiem i nożycowych

Discover Battery będzie teraz oferować szeroką gamę zamkniętych akumulatorów suchych ogniw, żelowych i litowych AES do głębokiego cyklu na europejskim rynku urządzeń dostępowych. Korzyści oferowane w porównaniu z tradycyjnymi zalewanymi akumulatorami kwasowo-ołowiowymi (często używanymi) w elektrycznych podnośnikach z wysięgnikiem i nożycowych, obejmują znacznie zmniejszoną konserwację, wyższe napięcia robocze, dłuższe czasy pracy i zdolność do wytrzymywania głębokich wyładowań. Zostały również zaprojektowane tak, aby sprostać wyzwaniom „prawdziwego świata” w zastosowaniach z elektrycznym podnośnikiem wysięgnikowym i nożycowym w wymagających środowiskach, w których są używane.

Peter White, menedżer ds. Rozwoju produktów i biznesu w Wielkiej Brytanii, powiedział: Rynek podestów ruchomych jest wyjątkowo trudny dla akumulatorów, ponieważ muszą one wytrzymywać wysoki poziom zapylenia, wilgoci, ekstremalnych temperatur i wibracji. Charakter sposobu użytkowania podestów nieuchronnie prowadzi również do przykładów eksploatacji z częściowym stanem naładowania. Zwykle powoduje to poważne problemy w przypadku większości akumulatorów. Discover Battery poświęcił całą swoją wiedzę i doświadczenie z ostatnich 20 lat na opracowanie akumulatorów idealnie dostosowanych do tych warunków.

 

Akumulatory zgodne ze standardami międzynarodowymi

Akumulatory Discover, testowane zgodnie z międzynarodowymi standardami, maksymalizują czas pracy bez uszczerbku dla żywotności. Akumulatory przechodzą również wydłużony okres oceny poprodukcyjnej przed wysyłką, aby upewnić się, że spełniają własne surowe standardy jakości i produkcji firmy. Zadbano również o kompatybilność z ładowarkami. Discover oferuje klientom wysoce niezawodne akumulatory, które zapewniają doskonałą żywotność i bezproblemową obsługę.

Pozostałe aktualności

Nie tylko resurs!

Nie tylko resurs!

Przed dwoma laty przepisy dotyczące UTB wprowadziły resurs oraz wiele uproszczeń i udogodnień dla eksploatujących! Oceń zmiany! Wraz z...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Firma Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę wózków podnośnikowych mobilnych. Urządzenia wspomagają transport...

Żródło: Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

CTE TRACCESS 160 – podnośnik nowej generacji

CTE TRACCESS 160 – podnośnik nowej generacji

Gama podnośników CTE montowanych na samochodach ciężarowych została wzbogacona o nowy model gąsienicowy. CTE TRACCESS 160 wyznacza nowe standardy...

Żródło: CTE (Europa)

wszystkie aktualności

BLOG