×
Aktualności

Dni Budownictwa i Architektury w tym roku online

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

W dniach 1-4 lutego odbędą się Dni Budownictwa i Architektury. W tym czasie będziemy mogli wziąć udział w trzech wydarzeniach: III edycja Forum Gospodarczego Budownictwa Build 4 Future (1-2 lutego), Forum Designu i Architektury D&A (3 lutego)oraz Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy (4 lutego). Wszystkie imprezy odbędą się w formule online.

 

Sytuacja na rynku budownictwa

Według wielu analiz rynkowych i w opinii niemałej części producentów, sytuację w branży budowlanej na koniec 2020 roku można było określić jako dobrą, a zdaniem wielu firm wręcz znakomitą, pomimo panującego wokół gospodarczego napięcia. Jak długo będzie tak dobrze, czy możemy spodziewać się tąpnięcia, a może jednak sektor budownictwa wyjdzie obronną ręką i nie zejdzie na „minus”? Na jakie rozwiązania, technologie i ulepszenia stawiać w tych „ciekawych” czasach? Czy warto inwestować w budownictwo?

 

Dni Budownictwa i Architektury zamiast targów BUDMA

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, nurtujących aktualnie sektor budowlany, znajdziemy podczas Dni Budownictwa i Architektury (1-4 lutego b.r.). Termin wydarzenia został wybrany nieprzypadkowo: dokładnie w tym samym tygodniu, w Poznaniu, miały się odbyć Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2021. Z oczywistych powodów ich termin przesunięto na jesień 2021 roku (23-26 listopada), tak więc czterodniowe konferencje z udziałem bezpośrednich uczestników rynku budowlanego wypełnią nieco lukę po przełożonych targach.

 

Forum Gospodarcze Budownictwa

Wydarzenie, które w całości zorganizowane będzie w formule online, rozpocznie się mocnym akcentem budowlanym. 1 lutego wystartuje III edycja Forum Gospodarczego Budownictwa Build 4 Future organizowana wspólnie przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa i Grupę MTP. Już pierwszego dnia poznamy aktualne dane na temat kondycji branży, a także prognozy na najbliższą przyszłość. W temat wprowadzi nas Szymon Jungiewicz, Główny Analityk rynku budowlanego z PMR Market Experts oraz Jacek Furga, Przewodniczący Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych Związku Banków Polskich. Do dyskusji zaproszeni zostali także Konrad Płochocki, Dyrektor Generalny Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Leszek Gołąbiecki, Prezes Zarządu Unibep SA.


Transmisja Forum odbędzie się na żywo poprzez platformę PPV i będzie dostępna bezpłatnie po krótkiej rejestracji. Więcej informacji na stronie Internetowej wydarzenia www.build4future.pl.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG