×
Aktualności

Haulotte przedstawia nowy podnośnik teleskopowy HT46 RTJ

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma Haulotte przedstawiła najnowszy podnośnik z wysięgnikiem teleskopowym z grupy urządzeń do pracy w trudnym terenie. HT46 RTJ (HT16 RTJ) to teleskopowy wysięgnik o długości 46 stóp, który został zaprojektowany i wyprodukowany w zakładzie w Archbold, Ohio. Charakteryzuje się zaktualizowaną konstrukcją wykorzystującą osie mechaniczne, która pozwala na mniejszy silnik, przy jednoczesnym zachowaniu wydajności większego silnika w trudnym terenie.

Nowy podnośnik HT46 RTJ wyposażony jest w najnowsze innowacje Haulotte zwiększające bezpieczeństwo pracy:

  • Haulotte Activ’Shield Bar, który zmniejsza ryzyko zmiażdżenia,
  • System Haulotte Activ’Lighting zapewnia bezpieczeństwo podczas nocnego załadunku i rozładunku,
  • System Haulotte Stop Emission, który ogranicza zanieczyszczenie i hałas,
  • Wyświetlacz Haulotte Activ’Screen, który dostarcza kluczowych informacji o maszynie w czasie rzeczywistym.

Podnośnik został zaprezentowany po raz pierwszy na targach ConExpo, a w najbliższych miesiącach zadebiutuje również w Europie i rejonie APAC.

W 2018 roku wypuściliśmy na rynek podnośniki Pulseo – całkowicie elektryczne maszyny terenowe nowej generacji w ramach naszej Niebieskiej Strategii, mówi Carlos Hernandez, dyrektor zarządzający Americas. Wszystkie nasze maszyny (z napędem spalinowym) będą stopniowo integrować technologie opracowane w Pulseo. W rzeczywistości nowy podnośnik teleskopowy HT46, który dzisiaj pokazujemy, będzie ostatnią maszyną spalinową firmy Haulotte, która uzupełnia naszą ofertę podnośników teleskopowych.

Maszyny Haulotte są używane głównie na obszarach miejskich lub podmiejskich, w których pojawia się coraz więcej „stref niskiej emisji”, a ponad 200 dużych miast na świecie już zakazuje używania zanieczyszczającego lub hałaśliwego sprzętu. Przyszłość zatem należy do maszyn o zerowej emisji.

Haulotte buduje także strategię dostarczania pełnego portfolio rozwiązań obejmujących urządzenia, ale także koncentruje się na kliencie i sieci usług, które zapewniają sukces klientom. Wkrótce rozpocznie rozwój nowych usług z wykorzystaniem rozwiązań do zarządzania flotą, które będą w centrum uwagi w nadchodzących latach.

Usługi Haulotte są niezbędne dla wszystkich klientów, zwłaszcza firm wynajmujących. Producent wspiera w rozwoju ich model biznesowy: poprzez doradztwo w zakresie oferty produktów, rozwiązań finansowych, szkoleń, wysokiej jakości wsparcia technicznego itp.

Ta ścisła relacja jest także kluczowym krokiem w rozwoju nowych produktów. Większość użytkowników sprzętu nie jest ekspertem w prowadzeniu podnośników, dlatego producent zastanawia się nad bezpieczeństwem, prostotą i komfortem użytkowania, aby zapewnić oczekiwane przez operatora korzyści w zakresie wydajności. Właśnie dlatego poprzez bliskie relacje z partnerami wynajmującymi Haulotte tworzy specyfikacje spełniające zarówno oczekiwania dotyczące aplikacji, jak i wymagania dotyczące zarządzania flotą.

Nowy podnośnik HT46 RTJ został zaprojektowany od podstaw z myślą o całkowitym koszcie posiadania. Skonstruowany z myślą o redukcji i optymalizacji kosztów utrzymania, jest gotowy na nowe technologie, takie jak IOT, które umożliwią przejście od konserwacji standardowej do konserwacji zapobiegawczej, która następnie doprowadzi do konserwacji predykcyjnej.

Dzisiaj grupa Haulotte generuje 85% swojej działalności na arenie międzynarodowej w porównaniu z 15% we Francji. Główny obszar działalności to Europa (55% całkowitej działalności), Azja (30%) i Ameryka (15%). Firma liczy również na potencjał Chin, które w średnim okresie będą stanowiły odpowiednik rynku europejskiego.

Atutem firmy jest bliskość sieci dystrybucyjnych, 21 oddziałów na całym świecie nieco ponad 150 krajach.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG