×
Aktualności

Haulotte Push around - tanie i skuteczne rozwiązanie do użytku w pomieszczeniach

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Linia Quick Up firmy Haulotte to seria kompaktowych i łatwych w użyciu podnośników typu push-around przystosowanych do szerokiej gamy zastosowań w projektach wewnętrznych: od konserwacji i renowacji, po obsługę wydarzeń sportowych.

Urządzenia serii Quick Up są lekkie i idealnie sprawdzają się podczas pracy na wrażliwych i kruchych podłożach. Jednocześnie i oferują wysoką zwrotność w ciasnych przestrzeniach. Można je łatwo transportować ręcznie, holować przyczepą lub przewozić furgonetką. Niewielkie rozmiary pozwalają na przejazd przez drzwi lub transport windą. Oferują od 7 do 14 metrów wysokości roboczej. Wymagające minimalnej konserwacji, a konfigurację może szybko wykonać jedna osoba.

 

Zwinna maszyna zaprojektowana do miejsc o niewielkim obciążeniu podłogi

Urządzenia typu push-around firmy Haulotte to niezawodne i wszechstronne podesty ruchome, odpowiednie do delikatnych podłóg. Ich lekka konstrukcja sprawia, że manewrowanie jest bezpieczne i precyzyjne. Niebrudzące opony pasują do wszystkich rodzajów powierzchni podłogowych. Stabilizatory są wyposażone w gumę chroniącą powierzchnię podłogi. Można je łatwo transportować, nawet w samochodzie dostawczym. Ich zwarta budowa umożliwia przejazd przez drzwi i transportowanie windą.

 

Bezpieczny i łatwy w użyciu podnośnik

Podnośnik typu push-around może skonfigurować do pracy jedna osoba w ciągu kilku minut. Seria Quick-Up jest wyposażona w intuicyjne sterowanie, dzięki czemu operator jest szybko podnoszony. Architektura masztu zapewnia optymalną stabilność. 4 podpory stabilizacyjne umożliwiają technikom pewną pracę na wysokości. Zarówno wersje AC, jak i DC wymagają minimalnej konserwacji.

Pozostałe aktualności

Nagrody IFOY 2020 – ostatnia runda

Nagrody IFOY 2020 – ostatnia runda

Ogłoszono finalistów tegorocznej nagrody IFOY AWARD (Międzynarodowa Intralogistyka i Wózek Widłowy Roku). W ósmej rundzie światowej sławy jury...

Żródło: IFOY

wszystkie aktualności

BLOG