×
Aktualności

Hiab wprowadza bezpłatną usługę HiConnect

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hiab wprowadza bezpłatną wersję połączonej usługi HiConnect. Pełna wersja subskrypcyjna została przemianowana na HiConnect Premium.

HiConnect to portal internetowy, który pozwala klientom Hiaba z podłączonym sprzętem uzyskiwać wgląd w dane, w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowania, a także śledzić potrzeby serwisowe w oparciu o faktyczne użycie. Informacje są dostępne w czasie rzeczywistym, a portal jest dostępny na komputerach PC, smartfonach i tabletach.

Darmowa wersja HiConnect zapewnia dostęp do podstawowych funkcji, takich jak mapa floty na żywo, nadchodzące terminy konserwacji w oparciu o faktyczne wykorzystanie, czasy działania sprzętu i użyty udźwig.

Subskrypcja HiConnect Premium zapewnia dostęp do bardziej szczegółowych danych, takich jak trendy dotyczące floty i analizy operacyjne, co zapewnia klientowi lepszą kontrolę i widoczność swoich operacji.

Bez względu na wielkość czy branżę, chcemy zapewnić naszym klientom większą produktywność, ograniczyć niepotrzebne przestoje i poprawić bezpieczeństwo. Darmowa wersja HiConnect to świetny sposób na dostarczenie informacji i korzyści opartych na danych wszystkim naszym klientom, powiedział Jan-Erik Lindfors, wiceprezes ds. nowych rozwiązań biznesowych w Hiab.

HiConnect jest dostępny dla wszystkich podłączonych żurawi HIAB, hakowców MULTILIFT, wózków widłowych MOFFETT montowanych na ciężarówkach i platform załadunkowych WALTCO. Od drugiej połowy 2019 r. Hiab zaczął dostarczać łączność jako standardową funkcję w większości nowych urządzeń. Niektóre modele urządzeń można również zmodernizować w celu zapewnienia im łączności.

Właściciele zainteresowani rozpoczęciem korzystania z HiConnect mogą poprosić o dostęp na stronach internetowych Hiab, rejestrując swój sprzęt lub kontaktując się z lokalnym przedstawicielem handlowym.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG