×
Aktualności

Hiab wprowadza na rynek dwa nowe hakowce MULTILIFT

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hiab, część firmy Cargotec, wprowadza hakowce MULTILIFT Optima 15S i MULTILIFT Optima 25S dla samochodów dwu- i czteroosiowych, które uzupełniają ofertę produktów MULTILIFT Optima.

Seria produktów Optima ma zaktualizowany, łatwy w obsłudze sterownik z jedną dodatkową funkcją. Dostępne są teraz trzy dźwignie i jeden przycisk do sterowania maksymalnie czterema opcjami. Hakowiec można dostosować za pomocą opcjonalnych funkcji, takich jak automatyczne sterowanie sekwencją, blokady hydrauliczne i funkcje szybkiej prędkości, co zapewnia większą łatwość użytkowania, bezpieczeństwo i wydajność.

Hakowce serii Optima mają lekką, ale solidną konstrukcję, która zapewnia lepszą oszczędność paliwa oraz redukcję emisji CO2. Wszystkie hakowce Optima oferują wielką wartość i zapewniają jakość, bezpieczeństwo i niezawodność.

Model MULTILIFT Optima 20 dla ciężarówek trzyosiowych został wprowadzony na rynek w 2016 roku i oferuje udźwig 20 ton, natomiast nowe modele 15S i 25S oferują udźwig odpowiednio 15 i 25 ton i są przeznaczone odpowiednio dla pojazdów dwu- i czteroosiowych.

Seria hakowców MULTILIFT Optima daje naszym klientom możliwość szybszej pracy i przenoszenia większych ładunków przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji CO2. Jest to opłacalny wybór dla klientów, którzy potrzebują odpowiednich funkcji do bezpiecznego, niezawodnego i szybkiego działania w celu wykonywania powtarzalnych, codziennych czynności, mówi Henri Jahnonen, dyrektor ds. Sprzedaży i zarządzania produktem w Hiab.

Klienci w obszarze sieci serwisowej Hiab mają możliwość podpisania umowy serwisowej Hiab ProCare obejmującej ich urządzenia. Hiab ProCare oferuje planową i prewencyjną konserwację przy użyciu oryginalnych części zamiennych, w celu zachowania wysokiej jakości sprzętu i zmniejszenia ryzyka kosztownych awarii i nieoczekiwanych przestojów.

Pozostałe aktualności

Aplikacja Liebherr usprawnia zdalny serwis

Aplikacja Liebherr usprawnia zdalny serwis

Wraz z rozwojem narzędzia do zdalnej obsługi Liebherr rozszerza ofertę produktów cyfrowych dla żurawi gąsienicowych, sprzętu do głębokiego...

Żródło: Liebherr

Żuraw GMK przekazany do firmy Szczurowski

Żuraw GMK przekazany do firmy Szczurowski

Firma Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski nabyła nowy żuraw samojezdny, marki Grove model GMK4100L-1, od Zeppelin Polska Sp. z o.o. To kolejne...

Żródło: Zeppelin Polska

wszystkie aktualności

BLOG