×
Aktualności

HiConnect połączy większość urządzeń Hiab

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hiab połączy większość swoich urządzeń (wszystkie urządzenia sterowane elektronicznie), co będzie standardową funkcją dla urządzeń wychodzących z fabryki, począwszy od drugiej połowy 2019 r. Klienci otrzymają sprzęt przygotowany na przyszłość i będą mogli korzystać z usług połączonych, takich jak HiConnect.

HiConnect pozwala klientom Hiaba uzyskać wgląd w bezpieczeństwo i użytkowanie, a także śledzić potrzeby usług w oparciu o rzeczywiste wykorzystanie. Łączność umożliwia również nowy poziom obsługi serwisowej, taki jak zdalna diagnostyka i rozwiązywanie problemów.

Zaawansowane urządzenia Hiaba od kilku lat mają możliwość rejestrowania stanu użytkowania i wyposażenia. Dane te zostają przechwycone od sprzętu i wykorzystane przez Hiaba tylko w przypadku serwisowania. Dzięki łączności można uzyskać dostęp do wszystkich danych w dowolnym miejscu i czasie - umożliwiając klientom wgląd w krytyczne dla działalności informacje.

To nasza najważniejsza inwestycja w wyposażenie i sprzęt. Przyspieszy to nasze nieustanne prace nad innowacjami w zakresie oferty sprzętu, połączonych usług i nowych rozwiązań w celu poprawy działalności naszych klientów. Dla Hiab jest to duży krok w kierunku stania się dostawcą usług i rozwiązań w zakresie obsługi ładunków, którym chcemy być, mówi Jan-Erik Lindfors, wiceprezes Hiaba ds. nowych rozwiązań biznesowych.

Począwszy od drugiej połowy 2019 r., łączność będzie standardem w większości nowych urządzeń Hiaba, począwszy od żurawi HIAB, a kończąc na hakowcach MULTILIFT.

Łańcuchy wartości stają się coraz bardziej zintegrowane, a dane są obecnie ważnym czynnikiem umożliwiającym działalność. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie nasze żurawie HIAB Duo, HiDuo i HiPro będą miały łączność w ramach zamówień od czerwca 2019 r. Klienci otrzymają przyszłościowy sprzęt jako standard, który pozwoli nam opracować nowe oferty oparte na danych i lepsze żurawie w przyszłości, aby zwiększyć wartość i korzyści dla klientów, powiedział Joakim Andersson, starszy wiceprezes HIAB Cranes.

Celem jest połączenie wszystkich urządzeń przeładunkowych Hiaba, które mają możliwości techniczne, w ciągu najbliższych kliku lat na etapie fabrycznym. Ponadto obecni klienci otrzymają opcję modernizacji połączeń dla używanego sprzętu. Opcja modernizacyjna jest już dostępna dla szerokiego asortymentu produktów Hiab.

Pozostałe aktualności

BLOG