×
Aktualności

HiConnect połączy większość urządzeń Hiab

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hiab połączy większość swoich urządzeń (wszystkie urządzenia sterowane elektronicznie), co będzie standardową funkcją dla urządzeń wychodzących z fabryki, począwszy od drugiej połowy 2019 r. Klienci otrzymają sprzęt przygotowany na przyszłość i będą mogli korzystać z usług połączonych, takich jak HiConnect.

HiConnect pozwala klientom Hiaba uzyskać wgląd w bezpieczeństwo i użytkowanie, a także śledzić potrzeby usług w oparciu o rzeczywiste wykorzystanie. Łączność umożliwia również nowy poziom obsługi serwisowej, taki jak zdalna diagnostyka i rozwiązywanie problemów.

Zaawansowane urządzenia Hiaba od kilku lat mają możliwość rejestrowania stanu użytkowania i wyposażenia. Dane te zostają przechwycone od sprzętu i wykorzystane przez Hiaba tylko w przypadku serwisowania. Dzięki łączności można uzyskać dostęp do wszystkich danych w dowolnym miejscu i czasie - umożliwiając klientom wgląd w krytyczne dla działalności informacje.

To nasza najważniejsza inwestycja w wyposażenie i sprzęt. Przyspieszy to nasze nieustanne prace nad innowacjami w zakresie oferty sprzętu, połączonych usług i nowych rozwiązań w celu poprawy działalności naszych klientów. Dla Hiab jest to duży krok w kierunku stania się dostawcą usług i rozwiązań w zakresie obsługi ładunków, którym chcemy być, mówi Jan-Erik Lindfors, wiceprezes Hiaba ds. nowych rozwiązań biznesowych.

Począwszy od drugiej połowy 2019 r., łączność będzie standardem w większości nowych urządzeń Hiaba, począwszy od żurawi HIAB, a kończąc na hakowcach MULTILIFT.

Łańcuchy wartości stają się coraz bardziej zintegrowane, a dane są obecnie ważnym czynnikiem umożliwiającym działalność. Z przyjemnością informujemy, że wszystkie nasze żurawie HIAB Duo, HiDuo i HiPro będą miały łączność w ramach zamówień od czerwca 2019 r. Klienci otrzymają przyszłościowy sprzęt jako standard, który pozwoli nam opracować nowe oferty oparte na danych i lepsze żurawie w przyszłości, aby zwiększyć wartość i korzyści dla klientów, powiedział Joakim Andersson, starszy wiceprezes HIAB Cranes.

Celem jest połączenie wszystkich urządzeń przeładunkowych Hiaba, które mają możliwości techniczne, w ciągu najbliższych kliku lat na etapie fabrycznym. Ponadto obecni klienci otrzymają opcję modernizacji połączeń dla używanego sprzętu. Opcja modernizacyjna jest już dostępna dla szerokiego asortymentu produktów Hiab.

Pozostałe aktualności

Odroczenie rewizji dyrektywy maszynowej

Odroczenie rewizji dyrektywy maszynowej

Plan prac Komisji Europejskiej na 2020 r., został zmieniony zgodnie z regeneracją gospodarki po COVID-19. Wychodzenie z kryzysu skoncentruje...

Żródło: FEM

wszystkie aktualności

BLOG