×
Aktualności

Hyster Europe rozszerza ofertę produktów

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hyster Europe poszerza ofertę dla klientów, wprowadzając nową serię wózków widłowych i wózków magazynowych ogólnego przeznaczenia, zaprojektowanych w celu zaspokojenia rzeczywistych potrzeb szerokiej gamy operacji.

Nowa seria wózków Hyster UT daje firmom więcej możliwości wyboru wózka odpowiedniego do budżetu i potrzeb, mówi Rob O’Donoghue, Director Solutions - Europa, Bliski Wschód i Afryka dla Hyster. W połączeniu z odpowiednią aplikacją i wielkością operacji, firmy będą uważać te wózki za proste, trwałe, niezawodne i nieskomplikowane w utrzymaniu.

Nowa gama wózków Hyster UT odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku na niedrogie wózki, które wykonują zadanie i są szczególnie odpowiednie do zastosowań o mniejszej intensywności. Pierwsze dostępne modele z tej serii to wózki widłowe z przeciwwagą H2.0-3.5 UT IC o udźwigu do 3,5 tony, wózki paletowe z platformą P2.0UT S i wózek widłowy S1.5UT. Oczekuje się, że wybór elektrycznych wózków podnośnikowych z przeciwwagą zostanie również wprowadzony na rynek w 2020 r., co dodatkowo zwiększy asortyment.

Oferta powiększy się o kolejne wózki podnośnikowe serii UT i rozwiązania magazynowe w 2020 r. Seria UT uzupełnia sprawdzony i popularny asortyment produktów Hyster, który obejmuje serie XT, FT oraz szeroki wybór elektrycznych wózków podnośnikowych i rozwiązań magazynowych.

Dzięki szerokiej gamie możliwości, firmy mogą polegać na wózkach Hyster, gdy zmieniają, rozszerzają lub optymalizują swoje operacje, mówi O’Donoghue, wyjaśniając, że nowej serii towarzyszyć będą wysokiej jakości usługi, wsparcie i części zapasowe za pośrednictwem istniejącej globalnej sieci lokalnych partnerów dystrybucyjnych Hyster.

Wszystkie wózki z godnej zaufania serii UT są zbudowane zgodnie ze standardami jakości Hyster, mając na uwadze zarówno praktyczność, jak i komfort operatora. Wykonane z trwałych komponentów i zaprojektowane z myślą o łatwości samoobsługi i prostej konserwacji, zapewniają również niezawodność i niski całkowity koszt posiadania.

Wymagające operacje przyjmują różne formy, mówi Rob. Ale od przeładunku w magazynie w małej ilości, po podnoszenie ciężkich ładunków w brudnym otoczeniu, Hyster ma odpowiedni wózek w odpowiedniej cenie, który sprosta tym wyzwaniom.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG