×
Aktualności

Hyva przedstawia nową linię żurawi EDGE z najlepszą gwarancją w branży

EDGE to nowa linia żurawi przeładunkowych firmy HYVA obejmująca 40 modeli żurawi hydraulicznych nowej generacji, o udźwigu od 9 do 66 tonometrów. Żurawie oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności i wydajności. Ponadto urządzenia te objęte są gwarancją oferującą najlepsze obecnie w branży warunki. Odwiedzający targi bauma 2019 mają okazję zapoznać się z 8 nowymi modelami serii EDGE.

Żurawie nowej linii Hyva EDGE zaprojektowane zostały w sposób mający na celu zapewnienie wszechstronności i najlepszej w swojej klasie wydajności. Linia EDGE, obejmująca 5 różnych konfiguracji wysięgników, oferuje rozwiązania dla wszystkich zastosowań, od żurawi teleskopowych (seria HT) i przegubowych (seria HB), do podwójnego zawieszenia (seria HC). W nowej linii żurawi dostępna jest również konfiguracja z dodatkowym krótkim, składanym wysięgnikiem (seria HC-K), do przenoszenia dużych ładunków w małym promieniu. Seria oferuje ponadto nieograniczoną konfigurację obrotu dla szybszej pracy i do 8 rozszerzeń (w zależności od modelu) oraz szeroki wybór wysięgników, wciągarek i akcesoriów.

 

Najnowsze innowacje podnoszą komfort  pracy

Koncentrując się na uproszczeniu obsługi i zminimalizowaniu ilości błędów, linia Hyva EDGE została zaprojektowana, aby usprawnić pracę żurawia i ułatwić życie operatorowi. Wyposażone w ergonomiczne stanowisko sterowania, zapewniające dobrą widoczność i łatwe zarządzanie operacyjne, żurawie z nowej gamy oferują wysoki poziom personalizacji dzięki szerokiemu zakresowi opcji sterowania, a także najszerszemu obecnie kątowi obrotu. Linia Hyva EDGE obejmuje również innowacje, takie jak Magic Touch, który umożliwia automatyczne składanie i rozkładanie do pozycji transportowych i roboczych, oraz dynamiczny schemat obciążenia, który zapewnia wcześniejszą weryfikację udźwigu żurawia na podstawie stabilności ciężarówki.

 

Najwyższa niezawodność w branży

Certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 gwarantują jakość unikalnego procesu projektowania i rozwoju firmy Hyva, który obejmuje siedem etapów, w tym prototypowanie i testy terenowe na każdym kontynencie. Dzięki koncentracji na bezpieczeństwie i stabilności, proces ten gwarantuje, że każdy żuraw linii Hyva EDGE oferuje najwyższy poziom niezawodności dostępny aktualnie w branży.

 

Najlepsze warunki gwarancji

Proces projektowania i rozwoju Rock Solid firmy Hyva obejmuje wyczerpujące prototypowanie i testy w terenie. Pojedynczy prototyp jest poddawany do 600 000 cyklom ładowania, co ma symulować 10 lat pracy. W połączeniu z pełną zgodnością ze światowymi standardami produkcyjnymi oznacza to, że firma jest pewna niezawodności swoich żurawi i oferuje przedłużoną gwarancję na 3 lata oraz 5 lat na części konstrukcyjne. Są to najlepsze obecnie dostępne warunki gwarancji.

 

Innowacyjność i nowoczesny design

Podczas targów Bauma 2019, swoją innowacyjność i różnorodność firma zaprezentuje za pośrednictwem wystawionego na pokaz po raz pierwszy nowego modelu HC661. Jest to żuraw klasy 66 tm, który oferuje szeroki zakres zaawansowanych funkcji, a także dwie nowe opatentowane innowacje. Pierwszą z nich jest automatyczny system stabilizacji (ASS), który pozwala na automatyczne wypoziomowanie podwozia, niezależnie od warunków terenowych, a drugi to pilot zdalnego sterowania Active Awareness (AARR), który, za pośrednictwem wibracji joysticka ostrzega operatora o potencjalnych zagrożeniach, jak przeciążenie, poza zasięgiem itp.

Pozostałe nowe modele linii Hyva EDGE, które również zostaną pokazane po raz pierwszy, obejmują klasę 23 tm z nieograniczonym obrotem, klasę 13 tm z krótkim wysięgnikiem, klasę 9 tm z linkami, klasę 24 tm z ramieniem T i klasę 24 tm z linkami.

Linia EDGE stanowi ważny kamień milowy dla Hyvy, powiedział Davide Catellani, dyrektor LoB, Cranes. Jesteśmy zobowiązani do dostarczania najwyższej jakości produktów, które zaspokajają potrzeby naszych klientów i partnerów oraz pomogą rozwijać ich działalność. Linia EDGE odzwierciedla podstawowe wartości Hyva, takie jak innowacyjna inżynieria, solidność, niewielka waga, ergonomia i estetyka, które doskonale pasują do najnowszych trendów w projektowaniu w branży motoryzacyjnej, a także - w ostateczności - dodają ciągłości i wartości inwestycjom w ciężarówki.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP