×
Aktualności

Hyva świętuje 40-lecie

W tym roku, 2019, Hyva świętuje 40 lat w biznesie. Założona w 1979 roku, dzięki dążeniu do stworzenia najlepszego cylindra hydraulicznego i zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta, rozwinęła się na arenie międzynarodowej w kolejnych dziesięcioleciach poprzez rozwój organiczny i akwizycje, aby stworzyć szeroką gamę udanych produktów i zaistnieć na globalnym rynku.

Po ekspansji w krajach Azji - Malezji, Tajlandii, Chinach, Indonezji i Korei - w latach 80-tych nastąpił rozwój firmy w Europie. W latach 90-tych w Brazylii i Indiach powstały filie i zakłady produkcyjne, a przed nowym tysiącleciem rozpoczęto produkcję w Chinach. Dzięki dodatkowym filiom w Rosji, USA, Australii oraz krajach Bliskiego i Dalekiego Wschodu firma udało się stworzyć prawdziwie globalną sieć biznesową.

Wyprodukowanie dwumilionowego cylindra hydraulicznego w 2017 roku stało się kamieniem milowym. Dział hydrauliki (cylindry i rozwiązania do przechylania) został uzupełniony przez systemy przeładunkowe kontenerów (hakowce i bramowce), systemy przeładunku odpadów (stacje przeładunkowe, zagęszczarki i urządzenia do zbierania odpadów) i żurawie przeładunkowe (stałe i rolkowe). Wraz z dodatkowymi produktami dla ciężarówek i przyczep, oferta firmy Hyva stanowi kompleksowy punkt obsługi dla przemysłu samochodowego.

Duch przedsiębiorczości i kultura innowacji wciąż napędzają badania, rozwój i wdrażanie inteligentnych rozwiązań cyfrowych, aby sprostać wyzwaniom związanym z wydajnością, produktywnością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska. 

Obecnie Hyva jest skoncentrowaną na kliencie, wielokulturową firmą o kulturze opartej na współpracy i pasjach pracowników, zmierzającą do doskonałości w zakresie obsługi klienta.

Droga od małej firmy w Alphen aan den Rijn do wielonarodowej firmy z globalną siecią 37 spółek zależnych, 12 zakładów produkcyjnych i ponad 200 dystrybutorów obsługujących klientów na sześciu kontynentach wynika z ducha przedsiębiorczości i sukcesu. W Hyva jesteśmy dumni z tej historii i dziedzictwa, a to inspiruje nas do kontynuowania naszej strategii zorientowanej na klienta i innowacje, powiedział Marco Mazzu, CEO Hyva Group.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP