×
Aktualności

Innowacyjne wózki widłowe Yale ze zintegrowanymi rozwiązaniami litowo-jonowymi

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Rosnące zapotrzebowanie na alternatywne rozwiązania energetyczne napędza ewolucję. Stwarza to możliwości znalezienia nowych rozwiązań i korzyści w projektowaniu produktów. Nowy wózek widłowy z przeciwwagą serii Yale® ERP25-30VLL został zaprojektowany w oparciu o zintegrowany akumulator litowo-jonowy, umożliwiający optymalizację przestrzeni w kabinie operatora.

Seria Yale ERP25-30VLL oferuje wszystkie zalety zasilania litowo-jonowego w wózku z przeciwwagą: jego w pełni zintegrowany akumulator nie wymaga żadnej konserwacji, a możliwość ładowania umożliwia wykonywanie pracy na dwie zmiany bez konieczności wyjmowania i wymiany akumulatora, w przeciwieństwie do konwencjonalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego.

Mimo, że wózek został zaprojektowany w oparciu o źródło zasilania, dodatkowe korzyści osiągane w przedziale operatora stawiają ERP25-30VLL na czele innowacji w branży transportu materiałów.

 

Nacisk na ergonomię

Zintegrowany akumulator litowo-jonowy znajduje się nisko w wózku ERP25-30VLL. W rezultacie wózek oferuje ergonomiczne funkcje korzystne dla operatora, co z kolei zapewnia wysoką wydajność.

Duży otwarty przedział operatora maksymalizuje komfort i wygodę, zapewniając dodatkowe miejsce na stopy i przestrzeń na nogi. Niskie siedzenie i płyta podłogowa w ERP25-30VLL zapewniają łatwy dostęp do i z wózka, jednocześnie tworząc dodatkowy prześwit nad głową. Dodatkowa przestrzeń pozwala na wyposażenie pojazdu w wygodne opcje siedzenia, takie jak zawieszenie pneumatyczne, a nisko położony środek ciężkości zapewnia lepszą jakość jazdy i lepsze prowadzenie wózka na zakrętach.

 

Elastyczność operacyjna

Klienci z aplikacjami o średnim i dużym obciążeniu mogą skorzystać z elastyczności ładowania ERP25-30VLL. Jego moc litowo-jonowa jest dobrym wyborem dla przemysłu spożywczego, napojów i farmaceutycznego, gdzie czysta praca jest niezbędna, ponieważ w procesie ładowania nie są wydzielane żadne emisje.

Wózek ERP25-30VLL może być również używany w środowiskach o kontrolowanej temperaturze, takich jak chłodnie, do temperatury otoczenia do -20 ° C. Ponieważ akumulator litowo-jonowy jest bezpośrednio podłączony do systemu telemetrii, może dostosowywać swoją wydajność w zależności od środowiska pracy. Wbudowana grzałka utrzymuje temperaturę akumulatora podczas ładowania powyżej 0 ° C.

Ivor Wilkinson, Menedżer ds. Rozwiązań w Yale, powiedział: Nasz nowy, w pełni zintegrowany wózek litowo-jonowy przedstawia innowacyjną wizję Yale, która ma na celu rozwój przyszłości siły napędowej. ERP25-30VLL oferuje wszystkie zalety zasilania litowo-jonowego: wysoką wydajność, elastyczność ładowania, brak konserwacji. Obejmuje technologię, która zwiększa produktywność naszych klientów, jednocześnie utrzymując niskie koszty operacyjne.

Pozostałe aktualności

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

Rok 2020, choć trudny pod wieloma względami, to czas kiedy firma osiągnęła podwójny kamień milowy - dokładnie 20 lat po pierwszym prototypie mini...

Żródło: Jekko Europe

wszystkie aktualności

BLOG