×
Aktualności

Izolowany podnośnik PALFINGER dla branży energetycznej

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Na targach bauma 2019 PALFINGER zaprezentował po raz pierwszy szeroki wybór modeli z globalnej oferty platform roboczych. Jedną z nich był izolowany podnośnik dedykowany dla prac w energetyce PALFINGER ETC 40 IH.

Skrót ETC oznacza połączone nadwozie i wysięgnik teleskopowy, zaś IH – izolację ze sterowaniem hydraulicznym (klasa izolacji C przy 46 kV).

Wysoko wydajna izolowana platforma robocza o wysokości podnoszenia wynoszącej 13,7 metra i zasięgu 8,8 metra jest już wykorzystywana przez wiele przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Oferuje ciągły obrót, hydrauliczne elementy sterujące w koszu i wieżę obrotową, a standardowy udźwig kosza wynosi niemal 181 kilogramów.

Wysięgnik typu jib wykonany jest z włókna szklanego, a przestrzeń ładunkowa jest dostępna z boku. Nie ma potrzeby dodatkowego podparcia.

Podnośnik ETC 40 IH jest wyposażony w całkowicie zamknięty, a zatem optymalnie chroniony układ hydrauliczny z opcjonalnym 18-galonowym zbiornikiem zewnętrznym. ETC 40 IH jest idealnym rozwiązaniem w szczególności dla branży energetycznej i może być dostosowany do specyficznych wymagań dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji.

Pozostałe aktualności

HiConnect połączy większość urządzeń Hiab

HiConnect połączy większość urządzeń Hiab

Hiab połączy większość swoich urządzeń (wszystkie urządzenia sterowane elektronicznie), co będzie standardową funkcją dla urządzeń wychodzących z...

Żródło: Hiab, Cargotec

BLOG