×
Aktualności

Izolowany podnośnik PALFINGER dla branży energetycznej

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Na targach bauma 2019 PALFINGER zaprezentował po raz pierwszy szeroki wybór modeli z globalnej oferty platform roboczych. Jedną z nich był izolowany podnośnik dedykowany dla prac w energetyce PALFINGER ETC 40 IH.

Skrót ETC oznacza połączone nadwozie i wysięgnik teleskopowy, zaś IH – izolację ze sterowaniem hydraulicznym (klasa izolacji C przy 46 kV).

Wysoko wydajna izolowana platforma robocza o wysokości podnoszenia wynoszącej 13,7 metra i zasięgu 8,8 metra jest już wykorzystywana przez wiele przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Oferuje ciągły obrót, hydrauliczne elementy sterujące w koszu i wieżę obrotową, a standardowy udźwig kosza wynosi niemal 181 kilogramów.

Wysięgnik typu jib wykonany jest z włókna szklanego, a przestrzeń ładunkowa jest dostępna z boku. Nie ma potrzeby dodatkowego podparcia.

Podnośnik ETC 40 IH jest wyposażony w całkowicie zamknięty, a zatem optymalnie chroniony układ hydrauliczny z opcjonalnym 18-galonowym zbiornikiem zewnętrznym. ETC 40 IH jest idealnym rozwiązaniem w szczególności dla branży energetycznej i może być dostosowany do specyficznych wymagań dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji.

Pozostałe aktualności

dzwignice.info ma już 4 lata

dzwignice.info ma już 4 lata

Już od 4 lat jesteśmy obecni na polskim rynku. W tym czasie zdołaliśmy zgromadzić ogromne zasoby informacji branżowych, które przekładają się na...

Żródło: redakcja dzwignice.info

wszystkie aktualności

BLOG