×
Aktualności

Jeszcze lepsza widoczność w STILL RX 20

RX 20, zwycięzca nagrody IFOY dla najlepszego wózka z przeciwwagą, jest teraz opcjonalnie dostępny z pojedynczym masztem, który dzięki unikatowej konstrukcji gwarantuje maksymalną widoczność na boki - a co za tym idzie - bezpieczeństwo pracy w zastosowaniach o szczególnie dużym natężeniu ruchu.

Umieszczony centralnie, ażurowy maszt STILL Easy View, umożliwia podnoszenie ciężarów o masie do 2000 kg na wysokość do 2137 mm przy kompaktowej konstrukcji sięgającej zaledwie 1600 mm. Dzięki budowie zoptymalizowanej pod kątem ergonomii pracy zapewnia doskonałą widoczność – zarówno na boki, jak i przez widły. Bez szkody dla bezpieczeństwa pozwala rozwinąć maksymalną dopuszczalną prędkość, zwiększając tym samym wydajność przepływu materiałów.

Ze względu na niewielkie rozmiary wózka RX 20, w połączeniu z nowym rozwiązaniem bardzo dobrze sprawdza się on na liniach produkcyjnych, w wąskich alejkach oraz w rozładunku ciężarówek i kontenerów. Szczególnie duże oszczędności można wypracować w zakładach, gdzie wykonywanie zadań przeładunkowych wiąże się z pokonywaniem dużych dystansów – korzyści związane z przyspieszeniem przejazdów są tam znaczące.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli, funkcjonujący na światowym rynku od 2003 r. producent wózków widłowych z chińskim rodowodem, na dobre rozpoczął ekspansję na europejskie...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing