×
Aktualności

Jeszcze lepsza widoczność w STILL RX 20

RX 20, zwycięzca nagrody IFOY dla najlepszego wózka z przeciwwagą, jest teraz opcjonalnie dostępny z pojedynczym masztem, który dzięki unikatowej konstrukcji gwarantuje maksymalną widoczność na boki - a co za tym idzie - bezpieczeństwo pracy w zastosowaniach o szczególnie dużym natężeniu ruchu.

Umieszczony centralnie, ażurowy maszt STILL Easy View, umożliwia podnoszenie ciężarów o masie do 2000 kg na wysokość do 2137 mm przy kompaktowej konstrukcji sięgającej zaledwie 1600 mm. Dzięki budowie zoptymalizowanej pod kątem ergonomii pracy zapewnia doskonałą widoczność – zarówno na boki, jak i przez widły. Bez szkody dla bezpieczeństwa pozwala rozwinąć maksymalną dopuszczalną prędkość, zwiększając tym samym wydajność przepływu materiałów.

Ze względu na niewielkie rozmiary wózka RX 20, w połączeniu z nowym rozwiązaniem bardzo dobrze sprawdza się on na liniach produkcyjnych, w wąskich alejkach oraz w rozładunku ciężarówek i kontenerów. Szczególnie duże oszczędności można wypracować w zakładach, gdzie wykonywanie zadań przeładunkowych wiąże się z pokonywaniem dużych dystansów – korzyści związane z przyspieszeniem przejazdów są tam znaczące.

Galeria

Pozostałe aktualności

Yale przedstawia wózek Veracitor VX Gold Edition

Yale przedstawia wózek Veracitor VX Gold Edition

Niezawodna seria wózków Yale Veracitor VX oferuje rozwiązania, które konsekwentnie zapewniają nagrody swoim użytkownikom. Aby uczcić wspaniałe...

Żródło: Yale Europe Materials Handling

UDT otwiera nowe laboratorium

UDT otwiera nowe laboratorium

10 października br., w Gmachu Technologicznym Wydziału Inżynierii Produkcji na Politechnice Warszawskiej, otwarte zostało nowoczesne laboratorium...

Żródło: UDT