×
Aktualności

Jungheinrich zregenerował już 50 000 wózków widłowych

Centrum Regeneracji Używanych Wózków Jungheinreich w Dreźnie dostarczyło 50 000 – tysięczny wózek widłowy typu JUNGSTAR. Przełomowym pojazdem był wózek widłowy Jungheinrich EFG 216k z przeciwwagą. Julien Caloud, Menadżer Sprzedaży Jungheinrich we Francji, przejął pojazd podczas uroczystego przekazania w winnicy w Radebeul, koło Drezna. 

Jungheinrich odnawia używane wózki przemysłowe w swoim zakładzie na obrzeżach Saksonii od 2006. Dzięki unikalnej regeneracji przemysłowej w jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie, nasze zregenerowane wózki są jednymi z najlepszych pojazdów, a JUNGSTARS są tak samo częścią floty Jungheinrich, jak nowe pojazdy, wyjaśnia Tino Alban, Kierownik Produkcji.

Ciągły wzrost produkcji doprowadził do znacznej ekspansji zakładu produkcyjnego. Dziś Centrum Regeneracji Wózków Używanych w Dreźnie zajmuje powierzchnię 19 000 m², a 250 pracowników odnawia rocznie około 8000 pojazdów przemysłowych. Używane pojazdy podlegają najwyższym standardom jakości. Wszystkie części i elementy istotne dla bezpieczeństwa są odnawiane lub wymieniane. Na pierwszy rzut oka trudno odróżnić używany wózek widłowy od nowego. Tylko licznik godzin pracy, który pozostaje niezmieniony oraz atrakcyjna cena wskazują na to, ze wózek jest urządzeniem używanym. Używane wózki podnośnikowe Jungheinrich są szczególnie trwałe. W porównaniu do nowo produkowanych urządzeń, regeneracja może obniżyć emisję CO2 o około 80 procent.

Pierwsze dwanaście lat Centrum Regeneracji Wózków Używanych w Dreźnie opowiada wyjątkową historię sukcesu. Jungheinrich JUNGSTARS to produkty high-tech, które łączą korzyści ekonomiczne i ekologiczne. Jestem dumny z tego, co jako świetny zespół, dotychczas osiągnęliśmy, powiedział Tino Alban.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli, funkcjonujący na światowym rynku od 2003 r. producent wózków widłowych z chińskim rodowodem, na dobre rozpoczął ekspansję na europejskie...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing