×
Aktualności

KENNIS e-Power - nowy żuraw Hyva napędzany energią elektryczną

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma Hyva, z długimi tradycjami w sektorze transportu i budownictwa, wprowadziła nowy żuraw rolkowy Hyva KENNIS e-Power, wyposażony w elektryczny układ napędowy, zmiast konwencjonalnego, z silnikiem wysokoprężnym.

W tym żurawiu zespół silnika elektrycznego składa się z akumulatora, silnika elektrycznego i inteligentnego elektronicznego systemu sterowania, który optymalizuje zasilanie i umożliwia ponowne ładowanie akumulatorów, gdy pojazd jest w ruchu. Zastosowanie tego systemu elektrycznego oznacza, że żuraw można obsługiwać po wyłączeniu silnika pojazdu. Pakiety e-Power będą dostępne zarówno w wersji lekkiej, jak i ciężkiej, każda ze stacjonarnym rozwiązaniem ładowania wtykowego oraz stacjonarnym z opcjami ładowania na drodze.

Energia elektryczna, a nie konwencjonalna moc diesla, oferuje dodatkowe korzyści, w tym lepszą wydajność energetyczną i mniejszy wpływ na środowisko - brak emisji spalin i niższy poziom hałasu. Zapewnia również znacznie zdrowsze środowisko pracy dla operatorów, ponieważ nie muszą już pracować z hałasem i spalinami z silnika wysokoprężnego.

Elektryczne rozwiązanie dla żurawia jest idealne dla obszarów miejskich. e-Power pomoże sprostać coraz bardziej wymagającym przepisom dotyczącym ochrony środowiska, a w przypadku niektórych krajów, jak np. Holandia, klient otrzymuje bezpośrednie korzyści podatkowe.

Firma Hyva, wychodząc z inicjatywą elektrycznych rozwiązań, pokazuje, że rozpoznaje zapotrzebowanie klientów na pojazdy napędzane elektrycznie i reaguje na coraz bardziej surowe przepisy dotyczące ochrony środowiska w zakresie emisji spalin i hałasu.

Nowy żuraw Hyva KENNIS e-Power (16-R) został dobrze przyjęty podczas targów bauma 2019.

Pozostałe aktualności

HiConnect połączy większość urządzeń Hiab

HiConnect połączy większość urządzeń Hiab

Hiab połączy większość swoich urządzeń (wszystkie urządzenia sterowane elektronicznie), co będzie standardową funkcją dla urządzeń wychodzących z...

Żródło: Hiab, Cargotec

BLOG