×
Aktualności

KENNIS e-Power - nowy żuraw Hyva napędzany energią elektryczną

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma Hyva, z długimi tradycjami w sektorze transportu i budownictwa, wprowadziła nowy żuraw rolkowy Hyva KENNIS e-Power, wyposażony w elektryczny układ napędowy, zmiast konwencjonalnego, z silnikiem wysokoprężnym.

W tym żurawiu zespół silnika elektrycznego składa się z akumulatora, silnika elektrycznego i inteligentnego elektronicznego systemu sterowania, który optymalizuje zasilanie i umożliwia ponowne ładowanie akumulatorów, gdy pojazd jest w ruchu. Zastosowanie tego systemu elektrycznego oznacza, że żuraw można obsługiwać po wyłączeniu silnika pojazdu. Pakiety e-Power będą dostępne zarówno w wersji lekkiej, jak i ciężkiej, każda ze stacjonarnym rozwiązaniem ładowania wtykowego oraz stacjonarnym z opcjami ładowania na drodze.

Energia elektryczna, a nie konwencjonalna moc diesla, oferuje dodatkowe korzyści, w tym lepszą wydajność energetyczną i mniejszy wpływ na środowisko - brak emisji spalin i niższy poziom hałasu. Zapewnia również znacznie zdrowsze środowisko pracy dla operatorów, ponieważ nie muszą już pracować z hałasem i spalinami z silnika wysokoprężnego.

Elektryczne rozwiązanie dla żurawia jest idealne dla obszarów miejskich. e-Power pomoże sprostać coraz bardziej wymagającym przepisom dotyczącym ochrony środowiska, a w przypadku niektórych krajów, jak np. Holandia, klient otrzymuje bezpośrednie korzyści podatkowe.

Firma Hyva, wychodząc z inicjatywą elektrycznych rozwiązań, pokazuje, że rozpoznaje zapotrzebowanie klientów na pojazdy napędzane elektrycznie i reaguje na coraz bardziej surowe przepisy dotyczące ochrony środowiska w zakresie emisji spalin i hałasu.

Nowy żuraw Hyva KENNIS e-Power (16-R) został dobrze przyjęty podczas targów bauma 2019.

Pozostałe aktualności

dzwignice.info ma już 4 lata

dzwignice.info ma już 4 lata

Już od 4 lat jesteśmy obecni na polskim rynku. W tym czasie zdołaliśmy zgromadzić ogromne zasoby informacji branżowych, które przekładają się na...

Żródło: redakcja dzwignice.info

wszystkie aktualności

BLOG