×
Aktualności

KITO EUROPE - z kompleksową ofertą na targach LogiMAT 2020

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Rokrocznie Targi LogiMAT stanowią doskonały przegląd rynku międzynarodowego szybko rozwijającej się branży logistyki, w tym nowych trendów i produktów. Podczas tegorocznej edycji Grupa KITO w Europie zaprezentuje obszerny przegląd swojego portfolio.

 

Kompleksowe rozwiązania dźwignicowe dla Europy

Firmy KITO żyją ideą wspólnej Europy, pomimo lokalnego podziału. Realizują projekty w ścisłej koordynacji zarówno ze sobą, jak i z klientem. Podczas LogiMAT europejskie firmy zaprezentują pod jednym dachem swoją wspólnotę w biznesie pokazując wciągniki, systemy lekkich suwnic i zawiesia łańcuchowe. Odwiedzający targi zobaczą, jak szybko można stworzyć niestandardowe rozwiązania dźwignicowe  dla każdej branży: motoryzacyjnej, odlewniczej, energetycznej, hutniczej, spożywczej, farmaceutycznej, morskiej i wielu innych.

KITO ERIKKILA z Finlandii dostarcza systemy do udźwigowienia miejsc pracy i zaprezentuje system lekkich suwnic modułowych oraz żuraw słupowy obrotowy o profilu aluminiowym. W styczniu 2020 r. KITO ERIKKILA wprowadzi na rynek nowe bezszwowe profile stalowe PROSYSTEM S200 i S260, zastępując stare profile P200 i P260. Ponadto wprowadzony zostanie zupełnie nowy rozmiar profilu, S140. Wszystkie nowe profile o silniejszych  zawieszeniach  będzie można przetestować na stoisku KITO.

KITO Weissenfels z Włoch pokaże bardzo wytrzymałe łańcuchy i akcesoria, takie jak haki, łączniki ogniwa i elementy do zawieszenia.

KITO VAN LEUSDEN z Holandii nie będzie na miejscu, ale jest specjalistą grupy w zakresie wysokiej jakości inżynieryjnych rozwiązań dźwignicowych , takich jak niestandardowe żurawie i wciągarki  dla przemysłu morskiego i portowego.

KITO EUROPE zaprezentuje najnowsze produkty z bogatej oferty elektrycznych wciągników łańcuchowych, ręcznych wciągników łańcuchowych i wciągników dźwigniowych. Najnowszą atrakcją serii KITO jest nowy, jednofazowy elektryczny wciągnik łańcuchowy KITO EQS zasilany  z gniazd 220–240 V. Ze względu na zwartą konstrukcję jest łatwy w transporcie i może być stosowany do ciężkich zadań podnoszenia na placach budowy, w warsztatach naprawczych, w przemyśle oczyszczania ścieków itp. Solidny wciągnik jest dostępny o udźwigu 500 kg i 1000 kg.

 

Jakość w każdym szczególe

Podobnie jak wszystkie produkty KITO, nowy wciągnik KITO EQS jest wyposażony w funkcje najwyższej jakości i bezpieczeństwa, o japońskiej perfekcji, które są kilkakrotnie sprawdzane podczas procesu produkcyjnego.

Wybrane ręczne wciągniki łańcuchowe są certyfikowane przez niemieckie DGUV-GS. KITO dba o bezpieczeństwo aż do ostatniego ogniwa łańcucha nośnego. Jest jedynym producentem na świecie, który wyposażył swoje wciągniki w niklowane łańcuchy, aby zapewnić wyższą odporność na korozję i mniejsze zużycie. Odwiedzający LogiMAT będą mogli doświadczyć tych wszystkich zalet w hali 7, stoisko F33. Zespół KITO EUROPE będzie obecny na miejscu w celu wsparcia technicznego, zapytań, szczegółowych informacji i prezentacji produktów.

Produkty KITO nie są sprzedawane bezpośrednio klientom, ale dystrybuowane za pośrednictwem silnej sieci kompetentnych i wykwalifikowanych partnerów w prawie wszystkich krajach Europy i WNP.

Pozostałe aktualności

Stanowisko PIP w sprawie resursu

Stanowisko PIP w sprawie resursu

Państwowa Inspekcja Pracy wypowiedziała się w kwestii niepodawania resursu w instrukcjach obsługi przez producentów maszyn, odpowiadając na list...

Żródło: PIP, redakcja dzwignice.info

wszystkie aktualności

BLOG