×
Aktualności

Kompaktowe, nowe litowo-jonowe wózki paletowe Hyster

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hyster Europe wprowadził na rynek ultrakompaktowy litowo-jonowy wózek paletowy do ładunków o masie do 1,5 tony. Nowy wózek paletowy PC1.5 zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym. Zapewnia większą wydajność niż ręczny wózek paletowy.

 

Elektryczny wózek paletowy

Dla tych, którzy obecnie używają ręcznych wózków paletowych w magazynie, przejście na nowy PC1.5 przynosi wzrost wydajności bez skomplikowanych wymagań konserwacyjnych, powiedział Matt Hardy, Menedżer ds. Rozwiązań na Region EMEA w Hyster Europe.

Nowe litowo-jonowe wózki paletowe PC1.5 firmy Hyster są proste w obsłudze i oferują operatorowi znaczące korzyści w porównaniu z wózkami ręcznymi. Napęd wspiera ruch wózka, podnoszenie i opuszczanie. Pomimo małej i lekkiej konstrukcji Hyster PC1.5 może unieść do 1,5 tony. Niweluje problemy związane z obsługą ręczną podczas pchania lub ciągnięcia ciężkich ładunków.

 

Mały i łatwy w obsłudze wózek paletowy z akumulatorem

Mocna i solidna rama wózka paletowego Hyster PC1.5 jest niezwykle kompaktowa. Zaprojektowana została do użytku w ciasnych przestrzeniach. W zapewnia dobre osiągi na pochyłościach, zwiększając produktywność operatora. Zmotoryzowany wózek paletowy pracuje z większą intensywnością niż wózek ręczny.

Gdy akumulator litowo-jonowy wymaga wymiany, użytkownik otrzymuje ostrzeżenie. Wymiana akumulatora trwa zaledwie sześć sekund, nie powodując przerw w pracy. W zestawie znajduje się zapasowy akumulator, który zapewnia ciągłą pracę. Opcjonalnie dostępny jest duży akumulator, z trzygodzinną szybką ładowarką, który można zastosować w zależności od wymagań aplikacji.

Kompaktowy wózek paletowy PC1.5 został zaprojektowany tak, aby był wystarczająco mocny i niezawodny. Ma sprostać codziennym wyzwaniom operacyjnym, przy niskim koszcie posiadania, powiedział Matt. Jest łatwy w obsłudze i wymaga prostych czynności konserwacyjnych, podobnie jak ręczny wózek paletowy.

Model zawiera komponenty bezobsługowe, takie jak bezszczotkowy silnik napędowy i akumulator litowo-jonowy. Wyposażony jest także w trwałą stalową ramę i osłonę ochronną. Koło napędowe wymienia się w ciągu 60. sekund.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG