×
Aktualności

KONE wyposaży nową siedzibę Google w Londynie

Firma KONE Corporation, światowy lider w branży wind i schodów ruchomych, wygrała zamówienie na wyposażenie nowego budynku siedziby Google w KGX1 w Wielkiej Brytanii. 11-piętrowy i 312-metrowy landscraper będzie zlokalizowany równolegle do peronów londyńskiej stacji King's Cross, a kampus pomieści 7000 pracowników Google.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, mogąc powitać firmę KONE w rodzinie KGX1 i cieszymy się z podjęcia współpracy z nimi, która ożywi projekt, powiedział Andrew Martin, dyrektor, Real Estate and Construction, EMEA, Google.

KONE, w ścisłej współpracy z Google, pomoże stworzyć inteligentny budynek z wydajnym przepływem ludzi. Spośród 38 dostarczanych dźwigów, 35 to windy osobowe KONE MonoSpace. Umowa obejmuje również dwie jednostki schodów ruchomych KONE TravelMaster 110. Windy będą wykorzystywać system sterowania KONE Destination, aby skrócić czas podróży, a KONE E-Link umożliwi zdalne monitorowanie całego sprzętu transportu pionowego na terenie kampusu w czasie rzeczywistym.

Projekt i dostawa naszych rozwiązań przepływu osób dla innowacyjnego "landscraper’a" w tak ruchliwej części Londynu oznacza zupełnie nową koncepcję pracy. Cieszymy się, że nasi ludzie oferują rozwiązania, jakość i doświadczenie, które pomogło nam wygrać to zamówienie, mówi Thomas Hinnerskov, wiceprezes KONE Central and North Europe.

Główna siedziba Google w Londynie została zaprojektowana przez duńskich architektów, firmę Bjarke Ingels Group z pracownią Heatherwick.
Zamówienie zostało przyjęte do realizacji w trzecim kwartale 2018 roku.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli, funkcjonujący na światowym rynku od 2003 r. producent wózków widłowych z chińskim rodowodem, na dobre rozpoczął ekspansję na europejskie...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing