×
Aktualności

Konecranes z certyfikacją BHP PN-ISO 45001

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma Konecranes and Demag Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Konecranes, wiodącego producenta nowoczesnych suwnic, wciągników oraz żurawi, zapewniającego kompleksowe usługi serwisowe urządzeń dźwignicowych uzyskała certyfikat BHP PN-ISO 45001:2018.

Otrzymanie przez firmę tej certyfikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem świadczenia usług najwyższej jakości w zakresie sprzedaży, serwisu i modernizacji suwnic, systemów dźwigowych, wciągników, wózków podnośnikowych oraz urządzeń portowych.

Certyfikacja była poprzedzona wieloetapowymi audytami przeprowadzonymi we wszystkich oddziałach firmy na terenie kraju. Mimo że firma od lat działa systemowo to pozytywne wyniki audytów i zwieńczenie ich uzyskaniem certyfikatu stanowią oficjalne potwierdzenie, że firma znajduje się w grupie firm spełniających standardy w zakresie efektywnego zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Wielomiesięczny wysiłek i dążenia zmierzające do uzyskania certyfikatu dowodzą również, że kwestie związane z BHP stanowią jeden z głównych z priorytetów kadry zarządzającej i są stałym elementem w celach strategicznych i wartościach korporacyjnych organizacji.

W Konecranes and Demag niezmiennym od lat priorytetem jest to, by wszyscy pracownicy, współpracownicy i klienci mogli każdego dnia po zakończonej pracy bezpiecznie wracać do domu. Uzyskanie certyfikatu BHP PN-ISO 45001:2018 podkreśla, że jako firma od lat pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz posiadamy narzędzia stawiające nas wśród liderów w tej dziedzinie, mówi Marcin Sobczyk, EHSQ Manager w Konecranes and Demag Sp. z o.o.

Dostarczane przez firmę urządzenia dźwignicowe są projektowane z myślą o bezpiecznej pracy operatorów pracujących w fabrykach o różnorodnych profilach działalności, nierzadko w bardzo wymagających warunkach produkcyjnych. Mając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i Klientów pochodzących z różnych branż przemysłu Konecranes and Demag Sp. z o.o. od lat dba o utrzymywanie najwyższych standardów Grupy Konecranes w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Pozostałe aktualności

Pierwsze testy nowego wózka Baoli KBD 70

Pierwsze testy nowego wózka Baoli KBD 70

Mocny, zwrotny, skuteczny i prosty – taki obraz nowego wózka Baoli KBD 70 wyłania się z relacji jego pierwszych użytkowników. Pojazd należy do...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Haulotte unowocześnia podnośniki nożycowe

Haulotte unowocześnia podnośniki nożycowe

W ramach swojej niebieskiej strategii Haulotte wprowadza na rynek dwa nowe samojezdne podnośniki PULSEO, rewolucjonizujące segment podestów...

Żródło: Haulotte Group

Tysięczny wózek widłowy Jungheinrich ETV 216i

Tysięczny wózek widłowy Jungheinrich ETV 216i

Z linii produkcyjnej zszedł właśnie tysięczny model wózka wysokiego składowania Jungheinrich ETV 216i. Pojazd wraz z sześcioma innymi takimi...

Żródło: Jungheinrich Polska

FARAONE rośnie w siłę

FARAONE rośnie w siłę

Firma FARAONE POLAND sp. z o.o., specjalizująca się w produkcji bezpiecznych i ergonomicznych produktów do pracy na wysokości takich jak drabiny,...

Żródło: FARAONE POLAND sp. z o.o.

wszystkie aktualności

BLOG